Vzkazy z konce kurzu Sebevědomí & Cesta muže

Nová sekce k poslednímu vyráběnému kurzu - spouštíme, názorů bude v počátku méně. Pro více dojmů z kurzu mrkni na plošné zprávy ze všech kurzů. Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde ty poslední, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se.

Úžasný kurz plný užitečných informací, aha momentů a situací, ve kterých jsem přesně viděl sám sebe. Snažím se to postupně všechno zavádět do praxe. Kurz, o kterém jsem nevěděl, že ho potřebuji, ale teď vím, že to byla jedna z nejlepších investic. Díky Honzo, skvělá práce :-)

Neskutečně náročný, ale zároveň oči otevírající kurz, který mi změnil náhled na většinu každodenních vztahových situací. Sice jsem všechny poznatky nestihl (a některé ani nemohl) aplikovat v praxi, ale minimálně rozumím tomu, proč se některé věci dějí, nebo proč reaguju tak jak reaguju. To si myslím, že je první a důležitý krok k tomu změnit věci k lepšímu. Celkově mi taky kurz přinesl hodně sebepoznání a učení se sám o sobě, včetně věcí, které o sobě nikdo nechce slyšet, ale je nutné je přijmout a pracovat s nimi! Nejlepší investice do sebe a život měnící zkušenost, která ti dá nástroje k tomu, abys žil tak, jak chceš, spokojený a ve vztahu, jaký chceš (samozřejmě v rámci možností).

Díky Honzo. Za mě je tohle nejužitečnější a nejdůležitější kurz. Jedna z mých nejlepších investic v životě. Některé situace jsem si sám prožil a poučil se z nich, Ty jsi my je pomohl pojmenovat a hlavně pochopit proč se stali. Většina ale pro mě byla nová a rozhodně mění můj život a spokojenost k lepšímu. Kurz jsem doporučil kamarádovi, který si ho také chválí a rozebíráme ho spolu. Já si ho dám znovu, určitě v něm najdu zas něco nového. Díky za tvou práci, má obrovský smysl a potenciál měnit životy k lepšímu.

i díky tomuto kurzu jsem postupně osekal ze svého života všechno, co jsem tam nechtěl, abych si vytvořil prostor na práci na sobě a na to zjistit, co tam opravdu chci. Nelehká cesta, na kterou stojí za to se vydat. Bez ní bych teď neseděl na pláži na Bali, nedokončoval poslední lekci a před chvílí se nevrátil z potápění k vraku z 2WW. Využij strach, který máš a on tě povede dál.

Finálna lekcia

Kurz, o kterem jsem nevedel, ze ho potrebuji. Zprvu jsem byl opatrny a nevedel, co si z toho presne vzit. Nyni po jeho absolvovani mohu rici, ze to byl nejenom pro me, ale i pro lidi v mem okoli kurz, ktery nam naprosto zmenil pohled na nase chovani a prijeti okolni dynamiky. Cely kurz se stal nasim pruvodcem zivotem, ke kteremu se dozajista budeme vracet. Pokud te neodradi prvnich pet lekci, tak jsi pripraven a ja preji dost odvahy, zvladnes to.

Behem tohoto kurzu jsem prochazel bolestivym rozvodem a tato lekce mi pomohla pochopit, co se stalo a hlavne, co muzu zmenit. Zorientoval jsem se lepe v chlapskych i celospolecenskych vazbach a odhalil destruktivni vzorce, ktere jsem pouzival. Slysel jsem zde poprve nepokryte vyrceny velke pravdy zivota.

Skvělý kurz, který by měl vidět každý 14ti letý muž/kluk, ideálně ještě předtím, než začne randit a objevovat svět žen a vztahů s nimi.

Děkuji Honzovi za kvalitní obsah kurzu. Přál bych si, abych některé principy znal dříve, ale je důležité na sobě stále makat, takže nebrečím a vzdělávám se. Kurz ti opravdu může dodat sebevědomí a nadhled.

Toto je můj první ML kurz. Byl první, který se mnou zarezonoval a "musel" jsem se do toho pustit. Při ukončení kurzu mi to bylo trošku líto, že je konec. Otázkou už bylo jen, jaký další kurz si koupím. Odpověď "přisla" rychle. Obecně, "mít" tyto znalosti bych doporučil každému vědomému muži či klukovi. Pochopil jsem mnohem lépe fungování mezilidských vztahů a světa jako takového. Pokud někomu vyvohuje tato forma vzdělávání, šel bych do toho znovu. Pokud ne, hledal bych jinou cestu, jak tyto znalosti nabrat. Honzo díky, Tvá práce mě posouvá a má pro mě smysl. Palec hore!

Kurz jsem objevil, když jsem se cítil blbě. Neviděl jsem kudy kam dál. Tento kruz byl pro mě velkě probuzení a cesta z temna. Není to lehký kurz, ale otevře ti oči. Červená pilulka stojí za to.

Proč se mi to všechno v životě děje? Vždyť já se tak "snažím" dělám všechno pro všechny a přitom nejsem šťastný. Tak bych popsal část svého života a cestu, kterou jsem musel jít a trvala 16 let, abych se z toho "dostal" a nevěděl jsem stále logicky dost "proč"? Honza mi přitom udělal jasno za měsíc a půl. Každý den s ním a sám se sebou pří práci na sobě prostřednictvím kurzu. Schopnost být dostatečně v hloubce, že Tě to bude bolet a zároveň z nadhledu, abych pochopil proč, je Honzův neuvěřitelný dar. Hodnota kurzu je absolutně nesrovnatelná s tím co kurz stojí - protože ta hodnota je můj nový život. Díky

Výživný kurz plný uvědomění, AHA momentů a utvrzení určitých svých technik. Doporučuji i "pokročilejším" studentům svého sebevědomí. Díky Honzo !

Cesta k znovuzískání svého mužství na tebe čeká právě zde. Zjistíš, co to znamená být muž a jaké máš vlastně možnosti.

Po spolknutí červené pilulky, kterou jsem vlastně úplně nevědomě užil již před delší dobou v kurzu úzkost/panika přišla další zde. Nebude to lehká cesta, pro nikoho z nás, samotného mě z nezbytné integrace rad do života a praxe mrazí v zádech, ale i díky již prošlým ostatním kurzům vím, že to půjde, pomalu, ale jistě. Odměnou bude spokojenější a vědomější život. Zvládneš to, nejsi v tom sám! Díky Honzo

IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz