O mně

Ing. Jan Hovad, Ph.D.

Od začátku mi prosím tykej, jsem Honza

IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Média

KDO JSEM?

Jsem tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením. Mimo metalearning.cz je to například prectime.cz. Pracoval jsem na projektech v USA/Číně, vystudoval strojírenství, inženýrské systémové inženýrství/ekonomii a doktorát v aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil jsem se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů jsem prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až jsem nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně.

Byl jsem tedy zastaven a začal jsem znovu. Odjel jsem mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, abych našel řešení svých problémů. Začal jsem díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil jsem DATABENDERS s.r.o. v které pomáhám lidem v oblasti sebevzdělávání.

INSTAGRAM

Stories a posty

PROJEKTY

Metalearning implemetuji v projektech, které pomáhají statisícům lidem.

...
Prectime.cz - Cizí jazyk za 3 měsíce

Od roku 2015 vyučujeme angličtinu, němčinu a španělštinu online pomocí krátkých animovaných lekcí. V projektu je přes 80 000 studentů.

...
Bettermind.cz - Mindfulness & Meditace

Projekt založený v roce 2016 s více než 10 000 studenty mindfulness. Od roku 2020 v rukou nového majitele.

...
Youtube metalearning_cz

Více než 100 animovaných metalearningových videí, přes 24 000 odběratelů.