NEJSI TO NÁHODOU I TY?

JAK TI POMŮŽEME SKRZE STRES, PANIKU ČI ÚZKOSTI?

Je důležité o všem otevřeně mluvit, abys vše rozpoznal včas. Ignorovat tělesné projevy na stresové situace se nevyplácí. Cena je opravdu příliš vysoká.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 60, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše, co se u Tebe v těle a hlavě děje. Se vším budeme samozřejmě pracovat prakticky, abys byl na konci kurzu z problémů venku.


Praxe každý den

Říkáme jim berličky. Berličky nám pomáhají přežít důsledky, ony tělesné pocity, které během úzkostí a paniky cítíme. Každý den se naučíš techniku, která Ti pomůže skrze nelehké stavy projít. Zároveň ale budeme pracovat na řešení příčiny, aby se důsledek nevrátil.


Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.) si během 10 let života s úzkostmi a panickými záchvaty různé stavy sám vyvolával, aby jim přišel na kloub a právě on Ti pomůže najít cestu ven.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o Derealizaci přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Seznam lekcí

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější ke zvládnutí paniky, úzkostí, panických záchvatů či dalších nepříjemných stavů spojených s chronickým stresem. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít splněním své první lekce hned teď.

Úzkost
Od A do Z, co ti kurz přinese
Terminologie, pojmenujeme co cítíš
Jak ti to funguje v hlavě aneb Tvá opice
Jak pracovat s myšlenkami
Medvěd & Stres & HPA
Okamžitý restart panické reakce I., krabice
GAS, LAS a adaptace
Jak pracovat s fyz. pocity
Antidepresiva, ano či ne?
Q & A - příběhy 1
Bioenergetika, restart panické reakce II.
Zamrznutí a role kořisti
Derealizace, signály, práce s energií
1 lekce, 1 den a spěch
Zažij budoucnost s předstihem, vizualizace
Q & A - příběhy 2
Hranice
Odmítnutí jako Tvoje cesta
Očekávání a realita
Odlepení se ze dna
Spánek, kvalita a kvantita
Jak usnout a regenerovat
Změř svůj stres, HRV a 7-3-6
Sacharidy, inzulin, vyřeš stres z jídla
Nečekej, udělej si vlastní krevní testy
Buď sám sebou, autenticita
Jak se nezbláznit?
Bezbranný králíček a KBT
Jednorázová Kognitivně Behaviorální Terapie
Toxická role oběti
Pochopení rodiny a okolí, jak najít majáky
HSP, (ab)normální citlivost
Arytmie, IBS, Fibromyalgie, Bolest
Q & A - příběhy 3
Nejčastější strachy
Práce se smrtí
Anticipační úzkost, agorafobie
Znáš své interní a externí hodnoty?
Dopamin a úzkost - základy
Závislost detailně
Smyčka nedostatku
Biochemie stresu jako první
Z hlavy do těla, kdekoliv
Je čas bojovat nebo obědvat?
Silové pózy, jak trochu ošálit tělo i mysl
Suplementy a byliny
Jsi Hodný kluk?
Zvládneš tuto výzvu?
Dáš své rodiče?
Osamělost
Vypni včas, jinak
Jak funguje během úzkostí trauma a co s tím
Hněv, vztek, nemoc
Nabití a vybití energie
Dýchej
Kontrola
Má tvé utrpení smysl?
Smysl a vůle v životě
Koncept hry - smysl v životě
Tvé sebevědomí a sebehodnota
Růst v cyklech
Q & A - příběhy 4
Můj stav v roce 2023
Vzkaz sám sobě T-63

V ČR děláme osvětu v oblasti stresu, úzkostí a paniky

Naše tématická videa mají statisíce shlédnutí. Na jedno takové se můžeš podívat přímo zde nebo si jich spustit více přímo uvnitř kurzu.

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, například prectime.cz s 80 000+ studenty, v roce 2018 prodaný Bettermind.cz nebo jeho projekt Metalearning.cz, který vytváří od roku 2014. Honza pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Jan Hovad hory
Jan Hovad poušť

Vzkazy Tobě od ostatních z kurzu

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde nádhodně 15 z nich, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.

Kurz jednoznačně doporučuji. Netvrdím, že vás “100% “vyléčí”, ale ukáže vám cestu. Ono totiž pokud trpíte úzkostma, panikama, tak je to hlavně o tom, najít důvěru v sebe. A právě tento kurz vám ukáže, jak tu důvěru hledat. Ukáže vám jak pracovat s myšlenkami, velké množství technik, jak zvládnout nepříjemné tělesné stavy a celkově zdravější a vědomější přístup k životu - za mě úplně super “vychytávka” koncept hry. Doporučuji opravdu 1 lekce denně, nepospíchat a věřím, že určité zlepšení se dostaví u všech.

Teď na konci kurzu je mi jasné, že problémy v našem životě je možné efektivně řešit jedině z vyšší úrovně vědomí - a tam tě tento kurz postupně vytáhne. Je jako mapa, která ukazuje nespočet možností, kudy taky může vést cesta ven z trápení. Když ti nesedne jedna, je tu k dispozici jiná. Jen je potřeba nějakou cestu si vybrat, zvednou zadek a dělat postupně ty kroky. Najednou si člověk nepřipadá úplně bezmocně! Honzo, díky moc! Skutečná hodnota kurzu je mnohem větší, než je jeho cena.

Pracuj na sobě, vyplatí se to. Bude to lepší, slibuju. Honzu ber s nadhledem.

Ahoj všichni co tady čtete zkušenosti jiných s kurzem úzkosti a panika četl jsem a prohlížel recenze stejně jako vy někdy v únoru teď současnost červenec. Musím říct že kurz se stal mojí nedílnou součástí každý den. Začátek opravdu těžký měsíc v pracovní neschopnosti první týden jsem nebyl schopen vyjít ven z domu. Za mě top kurz nejlépe investované peníze. Opravdu jsou tu berličky které vás naučí ovládat emoční stavy spojené s úzkostí a panickými atakami. Když se ohlédnu do minulosti kdy ty stavy byly opravdu nepříjemné dnes díky berličkám dokážu ty hnusné stavy odvrátit. Neříkám že úplně zmizely ale díky kurzu a hlavně díky Honzovi se to zvládá lépe a člověk se naučí pracovat se svými emocemi. Všem držím palce a Honzovi děkuju děkuju no 100x by bylo málo za skvělou práci kterou odvedl. Ahoj a držte se.

Věř, že to, jak se nyní cítíš, není trest. Nikdo si Tě nevybral, abys trpěl. Tenhle kurz Ti objasní příčiny a poskytne mnoho technik, jak se z téhle šlamastiky dostat. Ale nespěchej! Trvalo dlouho, než ses dostal až do stavu, ve kterém se nacházíš nyní. Proto bude i trvat nějakou dobu, než se z toho zase dostaneš. Ale nepřestávej věřit a makej na sobě. Vyplatí se ti to!

Na začátku kurzu, jsem byla schovaná doma pod dekou a bála si jenom dojít na záchod. Ten strach, kdy nemáte tělo pod kontrolou a nechápete, co se s ním děje, bylo to nejhorší, co jsem kdy zažila. Když se totiž říznete, víte, co se stalo, víte, co s tím, víte, kam jít. Když cítíte úzkost nebo paniku, nevíte vůbec nic. Celý kurz mi pomohl nejen pochopit, co se v těle děje, ale hlavně, proč se to děje. Otevřel mi oči, protože jsem absolutně netušila, v jak velkým chronickým stresu se nacházím. Nic tomu ani nenasvědčovalo, ale s každou lekcí to bylo jasnější. Jsem teď na dlouhé cestě k regeneraci, pochopení a uzdravení. Doporučuji všem, kdo se nebojí si přiznat, že jsou za hranicemi svých možností. Honza vám ukáže, jak se vrátit před ně, jak je pomalinku opět rozšiřovat a jak si rozumět se svou opicí. To je pro mě asi nejdůležitější, spolupracovat se svým emočním já, s mou Julií a ukázat jí, že život je před námi. Proto ji beru za ruku a už se nebojím. Honzo, moc díky. Monča

Ahoj Chtel bych jen rict, ze na pocatku tohohle kurzu jsem byl uplne v pr*eli. Jinak to rict asi nedokazu. Nevedel jsem co s tim co delat, ale urcite musim rict, ze projitim tohoto kurzu jsem se dostal do dnesniho dne cca pul roku od mojeho prvniho panickeho zachvatu a nasledna jizda mobilizaci , agorafobii a vsech tehle chutovek jak rika Honza. Pokud, ale pochopis, ze to co te potkalo NENI NEMOC!, ale je to z nejkaeho duvodu zvisena citlivost tveho nervoveho systemu , a ze tahle citlivost se da upravovat stejna jako tim jak jsi se do toho dostal tak s s toho muzes tu citlivost postupne upravovat, a uvidis, ze za pul roku tvuj zivot muze vypadat uplne jinak. Ja vim, ze se to zda hrozne dlouho, ze ty muka nejdou vydrzet, ale ver, ze to jde a ze nakonec budes jeste silnejsi a lepsi nez jsi byl na pocatku. Ja s toho uplne venku nejsem, ale kdyz vidim ten progres tak, neni pochyb o tom, ze jednou to bude uplne cajk!;] Jestli muzu neco doporucit je to urcite praktikovat mindfullness kterej ti pomuze lepe pracovat s myslenkama a je to skevelej NASTROJ jak si pomoci. Pak urcite krom Honzovych videii doporucuju si najit na Youtube kanal od Shaan Kassam, ma tam spoustu inspirativnich videii a ruznejch dalsich materialu ktery jsou super do toho vseho zahrnout. Dalsi dulezita vec PRESTAN GOOGLIT ruzny priznaky atp.. zaved si nejakou uroven digitalniho minimalizmu , a prestan se stresovat tim co si o svem problemu kde najdes.. nepomuze ti to ba naopak.. Pak duzelata vec drz svoji mysl pozitivni.. Da se to jednoduse tak ze si rano vecer pripomenes nejaky pozitivni veci co se ti za ten den staly a vijadri vdecnost, za to, ze muzes dal tu byt. To je asi vse hodne stesti ZVLADNES TO!!!! Nejses unikatni .. tyhle s*ajdy resi spousta lidi. <3 keep going!

Pokud tě osud zavál k tomuto kurzu neváhej, nebudeš litovat! Neuvěřitelně tě posune na úroveň jiné bytosti než jsi byl.

Ahoj, tento kurz ti pomůže určitě a kdybych je obsah znal před tím než jsem si ho koupil, tak bych si ho koupil stejně...děkuji Honzo.

Dozvíš se nové a rozšíříš stávající znalosti o tom, jak pracovat se svým tělem a myslí. Z informací se stanou zkušenosti, jak si je všechny prakticky otestuješ. Jdi do toho.

Výborný kurz, objasnil mi mé úzkostné stavy, obavy a proč se tak v těle děje, jak s tím úspěšně bojovat. Důležité je dělat jednu lekci za den. Nebo se i k lekcím vracet. Vydržte bude lépe. Díky Honzo

Dostal jsem se z šílených stavů úzkosti.Zabojoval jsem, jsem ochotný pracovat na sobě, nepolykat antidepresiva, věřit, že tuto cestu zvládnu.. . Kurz mi dal to, co jsem potřeboval. Inspiraci, berličky, objasnění, megapomoc.. Moc dík.

skvělý kurz, Honza je sympaťák, vysvětluje pochopitelně jak co funguje a techniky na zvládání panik a úzkostí jsou funkční

Jsi úžasná holka, plna energie, nápadu, lásky, citu, běhy, mateřství, dokázala jsi v životě tolik veci o kterých se ti ani nesnilo…. Boj, který vedeš už 12let… někdy nahoře a jindy o kus níž, avšak nikdy už na dne… tam už to znas s nic nového tam nemají… tvůj boj není boj, ale cesta která se ti otevírá a ty potřebuješ přes malé bitvy dojít tam kam mas, v ten pravý čas…. Nic neuspechat a vše dobre dopadne…. Mám te rada a jsem na tebe pyšná ♥️🌟♥️🌟♥️🌟♥️🌟