NEJSI TO NÁHODOU I TY?

JAK TI POMŮŽEME SKRZE STRES, PANIKU ČI ÚZKOSTI?

Je důležité o všem otevřeně mluvit, abys vše rozpoznal včas. Ignorovat tělesné projevy na stresové situace se nevyplácí. Cena je opravdu příliš vysoká.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 60, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše, co se u Tebe v těle a hlavě děje. Se vším budeme samozřejmě pracovat prakticky, abys byl na konci kurzu z problémů venku.


Praxe každý den

Říkáme jim berličky. Berličky nám pomáhají přežít důsledky, ony tělesné pocity, které během úzkostí a paniky cítíme. Každý den se naučíš techniku, která Ti pomůže skrze nelehké stavy projít. Zároveň ale budeme pracovat na řešení příčiny, aby se důsledek nevrátil.


Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.) si během 10 let života s úzkostmi a panickými záchvaty různé stavy sám vyvolával, aby jim přišel na kloub a právě on Ti pomůže najít cestu ven.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o Derealizaci přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Seznam lekcí

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější ke zvládnutí paniky, úzkostí, panických záchvatů či dalších nepříjemných stavů spojených s chronickým stresem. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít splněním své první lekce hned teď.

Úzkost
Od A do Z, co ti kurz přinese
Terminologie, pojmenujeme co cítíš
Jak ti to funguje v hlavě aneb Tvá opice
Jak pracovat s myšlenkami
Medvěd & Stres & HPA
Okamžitý restart panické reakce I., krabice
Jak pracovat s fyz. pocity
Antidepresiva, ano či ne?
Q & A - příběhy 1
Bioenergetika, restart panické reakce II.
Zamrznutí a role kořisti
Derealizace, signály, práce s energií
1 lekce, 1 den a spěch
Zažij budoucnost s předstihem, vizualizace
Q & A - příběhy 2
Hranice
Spánek, kvalita a kvantita
Jak usnout a regenerovat
Změř svůj stres, HRV a 7-3-6
Sacharidy, inzulin, vyřeš stres z jídla
Nečekej, udělej si vlastní krevní testy
Buď sám sebou, autenticita
Jak se nezbláznit?
Bezbranný králíček a KBT
Jednorázová Kognitivně Behaviorální Terapie
Toxická role oběti
Odlepení se ze dna
Pochopení rodiny a okolí, jak najít majáky
HSP, (ab)normální citlivost
Arytmie, IBS, Fibromyalgie, Bolest
Q & A - příběhy 3
Nejčastější strachy
Práce se smrtí
Anticipační úzkost, agorafobie
Znáš své interní a externí hodnoty?
Dopamin a úzkost - základy
Závislost detailně
Biochemie stresu jako první
Z hlavy do těla, kdekoliv
Je čas bojovat nebo obědvat?
Silové pózy, jak trochu ošálit tělo i mysl
Suplementy a byliny
Jsi Hodný kluk?
Zvládneš tuto výzvu?
Dáš své rodiče?
Osamělost
Vypni včas, jinak
Jak funguje během úzkostí trauma a co s tím
Hněv, vztek, nemoc
Nabití a vybití energie
Dýchej
Má tvé utrpení smysl?
Smysl a vůle v životě
Koncept hry - smysl v životě
Tvé sebevědomí a sebehodnota
Růst v cyklech
Vzkaz sám sobě T-57

V ČR děláme osvětu v oblasti stresu, úzkostí a paniky

Naše tématická videa mají statisíce shlédnutí. Na jedno takové se můžeš podívat přímo zde nebo si jich spustit více přímo uvnitř kurzu.

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, například prectime.cz s 80 000+ studenty, v roce 2018 prodaný Bettermind.cz nebo jeho projekt Metalearning.cz, který vytváří od roku 2014. Honza pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Jan Hovad hory
Jan Hovad poušť

Vzkazy Tobě od ostatních z kurzu

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde nádhodně 15 z nich, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.

Na začátku tohoto kurzu jsem byl v šíleném stresu ze svého pracovního života. Obklopil jsem se špatnými lidmi a pomalu jsem ztrácel kontrolu nad svou myslí až do stavu, kdy jsem pracoval efektivně méně, než hodinu denně, kvůli vznikajícím konfliktům. Částečně vinou mé neschopnosti. Částečně neetickým chováním hlavně jednoho spolupracovníka. Potápěl jsem se hlouběji a hlouběji... Zdálo se, že pro mě není východisko, přátelé ani rodina tomu nerozuměli. Bylo mi hrozně a bylo to na první pohled vidět i na veřejných místech soudíc podle pohledů lidí kolem. Jestli čekáte happy end, zklamu Vás, ještě mě čeká dlouhá a nejspíš nikdy nekončící cesta. Tento kurz a moje přítelkyně, která při mé v těchto těžkých časech stála mi umožnily vidět věci, které bych jinak neviděl. Nic není tak strašné, jak to vypadá, ráno moudřejší večera, práce není všechno... A hlavně nikdo nikdy nevyrostl na tom, že by si nastavil ambiciózní a nesplnitelné cíle. Ne, roste se pomalu, malými kroky. Je jedno, co říká spolupracovník nebo šéf, jestli něco nejde samo od sebe, většinou nebude chyba v tom, že je člověk líný nebo neschopný. Možná jste jako já překročili některé důležité kroky. Možná jste si jako já stanovili cíl, že kterého se pro Vás vyklubal neřešitelný problém. Možná máte strach to stoupnout a začít od znovu. Tento kurz mi pomohl nad svými strachy přemýšlet z úplně jiného úhlu pohledu. Jsou strachy, které je třeba překonávat a strachy, kterým je třeba naslouchat. Na Vás je rozhodnout se...

Po 2 rokoch utrpenia a zmierenia sa, s tým, že už nikdy sa nebudem cítiť dobre, som objavil tento kurz. Jednoducho a jasne vysvetľuje príčiny psychických problémov, chronického stresu, somatických bolestí, problémov zo spánkom. V každej lekcii som sa dozvedel, ako lepšie pracovať s mojimi problémami, techniky v kurze sú veľmi účinné a za 2 roky u psychológa, som neurobil, taký pokrok, ako tu už po cca týždni. Môj odkaz - "Nebojte sa a zmeňte svoj život, k lepšiemu". Andrej

AHOJ Honzi, moc děkuji za krásný a účinný kurz. Je to opravdu pecka! Člověk musi, ale chtít sám na sobě pracovat! Nevystoupit z rozjetého vlaku a pěkně dojet do cíle.Je to konečně něco co jsem po letech hledala a našla, co řeší příčiny problémů, které máme a hlavně jde člověk do sebe a řeší. Moc doporučuji tento kurz podstoupit.Začnete si více věřit a máte už jen sílu z toho, že na sobě makáte! Určitě si zakoupím další kurz Biohacking&Zdraví. Už se moc těším až začnu dál na sobě pracovat. RADKA

Tento kurz mě osobně maximálně pomohl. Za což autorovi Honzovi dekuju. Pro ty ,kteří čtou tento komentář a zvažuji,jestli mají tento kurz zkusit, můžu jedině říci, směle do toho. Zjistíte plno teorie a následně i praktické rady,které kousek po kousku začnete implementovat do svého života a tím komplexně měnit svůj život. Pokud jste již vyzkoušeli několik antidepresiv, několik odborníků - psychyatru,terapeutu atd. a stále nevidíte tu cestu,jak z toho ven, zkuste tento kurz, treba to bude i ta vase cesta, co hledáte, minimálně nebudete mít co ztratit. Ještě jednou díky Honzo !🙂

Vydrž a věř si! S tímto kurzem konečně pochopíš co se s tebou děje.

Pojď do toho! Buď trpělivý a postupuj poctivě a pomalu dle doporučení - 1 lekce 1 den. Hodně štěstí!

Ahoj, chtěl bych vám říct ať při průchodu kurzem rozhodně nikam nespěcháte a opravdu realizujte praktické úkoly! Nečekejte zázraky, kurz vás dokáže dostat z toho nejhoršího, ale je to dlouhá cesta a v určité formě se se svými problémy budete potýkat celý život! Udělejte z toho svou přednost!

Doporucujem jednotlivé lekcie opakovat.Mne pomohli metody,ktore kurz ponukal.Pravidelne uch trenujem hlavne v terenu.Nevzdavajte to w verte si.

Všem, kdo zažívají úzkosti a paniky bych chtěl tenhle kurz doporučit. Mně kurz moc pomohl a dal perspektivu na spoustu prožitků, které jsem nevěděl jak zpracovat a také mi dal kupu technik, kterými se s tím učím pracovat. Hlavně mi ale vyjasnil, co se se mnou a děje, proč se to děje a kde hledat příčiny. Lidem, co jsou na začátku cesty moc držím palce a neztrácejte naději!

Na začiatku tohto kurzu, som si dal 10 myľníkov, cieľov, ktoré chcem dosiahnuť. K dnešnému dňu za ca 1.5mes je 7 z nich splnených. Ostatné 3 sú dlhodobé a moje činnosti k nim smerujú. Rovnako aj môj mindset. Kurz vrele odporúčam všetkým, ktorí cítia, že musia so sebou niečo urobiť. ...Honza, jedno veľké ĎAKUJEM. Adrián

Ďakujem, Cítim sa o veľa krokov vpredu a moja panika je aktuálne na znesiteľnej úrovni. Dokonca sú obdobia keď sa cítim úplne normálne a lepšie ako pred panickými atakami. Učím sa byť autentický k sebe a okoliu a prináša mi to radosť do života. Chvála Vám za tento kurz.

Doporučuji, pochopíš jak vše funguje a co můžeš dělat, aby se tvůj stav zlepšil.

Ahoj, tento kurz ti pomůže určitě a kdybych je obsah znal před tím než jsem si ho koupil, tak bych si ho koupil stejně...děkuji Honzo.

co bych si teď sám sobě vzkázal: ??? DĚLEJ KURZ PRAVIDELNĚ!!! OPRAVDU PRAVIDELNĚ!!! DĚLEJ ÚKOLY. Bez přemýšlení. Opravdu je udělej.