NEJSI TO NÁHODOU I TY?

JAK TI POMŮŽEME SKRZE STRES, PANIKU ČI ÚZKOSTI?

Je důležité o všem otevřeně mluvit, abys vše rozpoznal včas. Ignorovat tělesné projevy na stresové situace se nevyplácí. Cena je opravdu příliš vysoká.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 60, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše, co se u Tebe v těle a hlavě děje. Se vším budeme samozřejmě pracovat prakticky, abys byl na konci kurzu z problémů venku.


Praxe každý den

Říkáme jim berličky. Berličky nám pomáhají přežít důsledky, ony tělesné pocity, které během úzkostí a paniky cítíme. Každý den se naučíš techniku, která Ti pomůže skrze nelehké stavy projít. Zároveň ale budeme pracovat na řešení příčiny, aby se důsledek nevrátil.


Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.) si během 10 let života s úzkostmi a panickými záchvaty různé stavy sám vyvolával, aby jim přišel na kloub a právě on Ti pomůže najít cestu ven.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o Derealizaci přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Seznam lekcí

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější ke zvládnutí paniky, úzkostí, panických záchvatů či dalších nepříjemných stavů spojených s chronickým stresem. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít splněním své první lekce hned teď.

Úzkost
Od A do Z, co ti kurz přinese
Terminologie, pojmenujeme co cítíš
Jak ti to funguje v hlavě aneb Tvá opice
Jak pracovat s myšlenkami
Medvěd & Stres & HPA
Okamžitý restart panické reakce I., krabice
GAS, LAS a adaptace
Jak pracovat s fyz. pocity
Antidepresiva, ano či ne?
Q & A - příběhy 1
Bioenergetika, restart panické reakce II.
Zamrznutí a role kořisti
Derealizace, signály, práce s energií
1 lekce, 1 den a spěch
Zažij budoucnost s předstihem, vizualizace
Q & A - příběhy 2
Hranice
Odmítnutí jako Tvoje cesta
Očekávání a realita
Odlepení se ze dna
Spánek, kvalita a kvantita
Jak usnout a regenerovat
Změř svůj stres, HRV a 7-3-6
Sacharidy, inzulin, vyřeš stres z jídla
Nečekej, udělej si vlastní krevní testy
Buď sám sebou, autenticita
Jak se nezbláznit?
Bezbranný králíček a KBT
Jednorázová Kognitivně Behaviorální Terapie
Toxická role oběti
Pochopení rodiny a okolí, jak najít majáky
HSP, (ab)normální citlivost
Arytmie, IBS, Fibromyalgie, Bolest
Q & A - příběhy 3
Nejčastější strachy
Práce se smrtí
Anticipační úzkost, agorafobie
Znáš své interní a externí hodnoty?
Dopamin a úzkost - základy
Závislost detailně
Smyčka nedostatku
Biochemie stresu jako první
Z hlavy do těla, kdekoliv
Je čas bojovat nebo obědvat?
Silové pózy, jak trochu ošálit tělo i mysl
Suplementy a byliny
Jsi Hodný kluk?
Zvládneš tuto výzvu?
Dáš své rodiče?
Osamělost
Vypni včas, jinak
Jak funguje během úzkostí trauma a co s tím
Hněv, vztek, nemoc
Nabití a vybití energie
Dýchej
Kontrola
Má tvé utrpení smysl?
Smysl a vůle v životě
Koncept hry - smysl v životě
Tvé sebevědomí a sebehodnota
Růst v cyklech
Q & A - příběhy 4
Můj stav v roce 2023
Vzkaz sám sobě T-63

V ČR děláme osvětu v oblasti stresu, úzkostí a paniky

Naše tématická videa mají statisíce shlédnutí. Na jedno takové se můžeš podívat přímo zde nebo si jich spustit více přímo uvnitř kurzu.

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, například prectime.cz s 80 000+ studenty, v roce 2018 prodaný Bettermind.cz nebo jeho projekt Metalearning.cz, který vytváří od roku 2014. Honza pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Jan Hovad hory
Jan Hovad poušť

Vzkazy Tobě od ostatních z kurzu

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde nádhodně 15 z nich, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.

>>Vzkaz: Já jsem taky váhal jestli mám investovat peníze do takové věci jestli to k něčemu bude ... ? Jenže necítil jsem se dobře a potřeboval jsem více informací, tak jsem se odhodlal to zkusit. >>Zpětně můžu zhodnotit že ti to dá určitý nadhled nad situací a určitě ti to pomůže pochopit co se děje. Kurz ti poskytne různé cesty a návody, jak z těchto stavů dostat ven. Je to dlouhodobější cesta, která nekončí jen tímhle kurzem, takže makej a dostaneš se ze všeho! Stačí jen chtít a něco pro to dělat! >>Závěrem díky Honzovi že takový kurz vytvořil a sdílel svojí cestu obohacenou o spoustu praktických zkušeností.

Tenhle kurz je zajímavě provedený a je fajn, že se k jednotlivým lekcím člověk může vracet a zároveň i přibývají lekce nové. Mým problémem byla TRPĚLIVOST, ale ta je důležitá, proto nespěchej, buď otevřený novým informacím a snad se u nás všech změna brzy projeví :-)

Vydrž a věř si! S tímto kurzem konečně pochopíš co se s tebou děje.

Toto je odkaz vo fľaši, ktorý som hodil do vody niekde uprostred oceánu: "Tento kurz ťa naučí plávať v týchto nových vodách tvojho života a objavíš tak nové kontinenty, nové zeme a zažiješ veci ktorým si sa celý život snažil vyhnúť. Už viac necúvaj a neobracaj sa za životom "ako bolo predtým" na to už zabudni. Nikdy už nebude tak ako predtým. Bude niečo nové a kvalitnejšie, plnšie a živšie. Má to však podmienku. Musíš prijať túto zmenu celým svojím telom. Musíš seba akceptovať a o pár mesiacov sa budeš čudovať aké nové veci si sa naučil. Tak skáč do vody a plávaj aj ty v tomto kurze. Hlavne veľmi pomaly ale poctivo, inak ti to bude nanič. Bude to trvať 12-36 mesiacov intenzívnej práce. Nerobíš to pre Honzu. Robíš to pre seba, aby si nemusel do seba pchať chemiu ktorá ti aj tak nepomôže odstrániť príčinu tvojho strachu. Na to prídeš po čase sám, ale len s čistou hlavou. Neboj sa, TY sa nijako nezmeníš. Zmeníš len svoj postoj ku svojmu životu a životom druhých a veciam okolo. Hlavu hore pôjde to.

Lidi...běžte do toho! Zachrání vás to,když budete vědět, co a proč se to s vámi děje a to vám nikdo v žádné ordinaci neřekne a žádné prášky na to nejsou..zapojte co nejvíc rozum a pomaličku se začnete posunovat Doporučuji dělat si vlastní poznámky z lekcí Můj stav po 3 měsících?můžu jít na ulici, projdu obchodem bez paniky a mnohé jiné situace zvládám, což 4 roky bylo nemožné, někdy nešlo vyjít ani z bytu. Jestli chcete znovu Žít,tady je cesta.

Teď na konci kurzu je mi jasné, že problémy v našem životě je možné efektivně řešit jedině z vyšší úrovně vědomí - a tam tě tento kurz postupně vytáhne. Je jako mapa, která ukazuje nespočet možností, kudy taky může vést cesta ven z trápení. Když ti nesedne jedna, je tu k dispozici jiná. Jen je potřeba nějakou cestu si vybrat, zvednou zadek a dělat postupně ty kroky. Najednou si člověk nepřipadá úplně bezmocně! Honzo, díky moc! Skutečná hodnota kurzu je mnohem větší, než je jeho cena.

Ahoj, mám za sebou celý kurz a už ani nevím, jak hrozně mi na začátku bylo. Vlastně jo, byla jsem zoufalá, vyklepaná, naštvaná, ptala jsem se, proč já? A už zase! Nechci! Teď mám za sebou hodně mentální práce, ale je mi dobře! Kurz mi vážně moc pomohl. Takže Honzovi velký dík a vám ostatním držím palce, určitě to pomůže a bude líp, věřte! Katka

Keď som začínal pred 5 týždňami mal som šialený strach. Strach že mám nejakú vážnu chorobu, triasli sa mi ruky, mal som problém s koncentráciou, pamäťou, mal som strach že ma nič nebude v živote baviť, že sa môj stav bude zhoršovať, a kopec iných fyzických aj myšlienkových stavov. Kurz ma zachránil. Každý diel som si pozrel, spoznámkoval a hneď aj dal do praxe v mojom živote. Začal som svoje telo robiť šťastným a ono mi vrátilo šťastie. Pamätám si keď som bol na začiatku a čítal tieto komentáre a rozmýšľal či si kurz zaplatiť alebo nie. Preto som teraz píšem. Pozri si ho, prepíš si čo najlepšie poznámky, aby sa ti to uložilo do hlavy a hneď od Toho dňa to začni robiť v praxi, nečakaj a uvidíš ako sa pomaličky začne všetko zlepšovať.

Jsem člověk trpící občasnými úzkostmi, který nikdy nezažil panický záchvat. Za sebe mohu říci, že velice pomůže pochopit, proč úzkosti vznikají a jak na ně reaguje naše tělo, což mi osvětlil právě tento kurz. Klíčem k tomu, aby člověk změnil svůj současný stav, je dlouhodobé a pravidelné praktikování cvičení uvedených v kurzu, která jsou velmi jednoduchá a dobře vysvětlená.

I když to vypadá jako konec světa, je to jen nový a lepší začátek. Panika a úzkost je kámoš, který tě varuje sám před sebou, že něco děláš v životě blbě.

Tento kurz mě velice překvapil svojí jednoduchostí a jasností. Pochopila jsem mechanizmus, který mě velice pomohl a také to, že bez praxe a změny myšlení to nepůjde. Po každodenním používání technik po pár týdnech cítím nárůst energie, vnitřní zklidnění, více vidím pozitiva a radost. Také se více objevuje víra ve svojí cestu a i když jsou nám předkládány samé negativa vnitřně najednou cítím, že pro každého z nás se cestička řešení může otevírat dál, když se zklidníme a začneme vnímat svůj vnitřní stav - pocity, myšlenky a svoje tělo. Vím někdy to hodně bolí a ego nám předkládá jak to nemůže fungovat a bude nám pořád zle. Nevěřte tomu časem se to opravdu prolomí. Chce to vydržet a denně s tím pracovat. To je moje zkušenost s tímto kurzem. Moc děkuji Honzovi za to, že něco takového vytvořil a věřím, že tím pomáhá hodně lidem. Tato investice se opravdu vyplatí a určitě budu šířit dál tato práce za to stojí. Vím je to asi moc dlouhé, ale v kratší verzi bych nemohla sdělit vše. Děkuji moooc za pomoc Alena

Ahoj, kurz předčil má očekávání. Konečně jsem pochopila, co se mi snaží tělo sdělit a získala motivaci a neocenitelné návody jak se opět cítit lépe. Honzo díky, a už šetřím na další tvoje kurzy :-)

Pokud chcete svůj život změnit k lepšímu, tak tohle je ta správná cesta. Na začátku jsem nevěřil, že se to může zlepšit, ale mýlil jsem se opravdu se to zlepšilo A pokud na tom budete pracovat i dále bude to ještě lepší je potřeba vydržet. Nebude to hned,ale výsledek se určitě dostaví a v to ucítíte. 👍

Ahoj všichni co tady čtete zkušenosti jiných s kurzem úzkosti a panika četl jsem a prohlížel recenze stejně jako vy někdy v únoru teď současnost červenec. Musím říct že kurz se stal mojí nedílnou součástí každý den. Začátek opravdu těžký měsíc v pracovní neschopnosti první týden jsem nebyl schopen vyjít ven z domu. Za mě top kurz nejlépe investované peníze. Opravdu jsou tu berličky které vás naučí ovládat emoční stavy spojené s úzkostí a panickými atakami. Když se ohlédnu do minulosti kdy ty stavy byly opravdu nepříjemné dnes díky berličkám dokážu ty hnusné stavy odvrátit. Neříkám že úplně zmizely ale díky kurzu a hlavně díky Honzovi se to zvládá lépe a člověk se naučí pracovat se svými emocemi. Všem držím palce a Honzovi děkuju děkuju no 100x by bylo málo za skvělou práci kterou odvedl. Ahoj a držte se.