Tvůj maják ve vlnách úzkosti,
paniky a stresu.

Ukážeme Ti cestu od A do Z, online, anonymně.

NEJSI TO NÁHODOU I TY?

JAK TI POMŮŽEME SKRZE STRES, PANIKU ČI ÚZKOSTI?

Je důležité o všem otevřeně mluvit, abys vše rozpoznal včas. Ignorovat tělesné projevy na stresové situace se nevyplácí. Cena je opravdu příliš vysoká.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 60, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše, co se u Tebe v těle a hlavě děje. Se vším budeme samozřejmě pracovat prakticky, abys byl na konci kurzu z problémů venku.


Praxe každý den

Říkáme jim berličky. Berličky nám pomáhají přežít důsledky, ony tělesné pocity, které během úzkostí a paniky cítíme. Každý den se naučíš techniku, která Ti pomůže skrze nelehké stavy projít. Zároveň ale budeme pracovat na řešení příčiny, aby se důsledek nevrátil.


Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.) si během 10 let života s úzkostmi a panickými záchvaty různé stavy sám vyvolával, aby jim přišel na kloub a právě on Ti pomůže najít cestu ven.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o Derealizaci přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Média

STRUKTURA KURZU

Čeká na Tebe plno lekcí. Jejich strukturu si můžeš zobrazit bez přihlášení i zde.

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější ke zvládnutí paniky, úzkostí, panických záchvatů či dalších nepříjemných stavů spojených s chronickým stresem. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít splněním své první lekce hned teď.

Úzkost
Od A do Z, co ti kurz přinese
Terminologie, pojmenujeme co cítíš
Jak ti to funguje v hlavě aneb Tvá opice
Jak pracovat s myšlenkami
Medvěd & Stres & HPA
Okamžitý restart panické reakce I., krabice
Jak pracovat s fyz. pocity
Antidepresiva, ano či ne?
Q & A - příběhy 1
Bioenergetika, restart panické reakce II.
Zamrznutí a role kořisti
Derealizace, signály, práce s energií
Zažij budoucnost s předstihem, vizualizace
Q & A - příběhy 2
Hranice
Spánek, kvalita a kvantita
Jak usnout a regenerovat
Změř svůj stres, HRV a 7-3-6
Sacharidy, inzulin, vyřeš stres z jídla
Nečekej, udělej si vlastní krevní testy
Buď sám sebou, autenticita
Jak se nezbláznit?
Bezbranný králíček a KBT
Jednorázová Kognitivně Behaviorální Terapie
Toxická role oběti
Odlepení se ze dna
Pochopení rodiny a okolí, jak najít majáky
HSP, (ab)normální citlivost
Arytmie, IBS, Fibromyalgie, Bolest
Q & A - příběhy 3
Nejčastější strachy
Práce se smrtí
Anticipační úzkost, agorafobie
Znáš své interní a externí hodnoty?
Feťák dopaminu a úzkost
Biochemie stresu jako první
Z hlavy do těla, kdekoliv
Je čas bojovat nebo obědvat?
Silové pózy, jak trochu ošálit tělo i mysl
Suplementy a byliny
Jsi Hodný kluk?
Zvládneš tuto výzvu?
Dáš své rodiče?
Vypni včas, jinak
Jak funguje během úzkostí trauma a co s tím
Dýchej
Má tvé utrpení smysl?
Smysl a vůle v životě
Koncept hry - kontinuální ztrácení a hledání smyslů v životě
Růst v cyklech
Vzkaz sám sobě T-40

V ČR děláme osvětu v oblasti stresu, úzkostí a paniky

Naše tématická videa mají statisíce shlédnutí. Na jedno takové se můžeš podívat přímo zde nebo si jich spustit více přímo uvnitř kurzu.

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, největším s 80 000 studenty je prectime.cz. Pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Vzkazy Tobě od ostatních z kurzu

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde nádhodně 15 z nich, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.

Tento kurz jsem hledal za účelem jedné otázky, jak pracovat s úzkostí? Tento kurz je velice kvalitně propracován a dokáže člověku pomoci úplně přehodnotit život. Cesta je dlouhá, ale je nutné vydržet. Každému tento kurz doporučuji a doporučuji stále pracovat a pouštět si lekce s časovým odstupem. Konečně pochopíš, co se s tebou děje. VZKAZ SOBĚ, OSTATNÍM A HONZOVI: ZÁKLAD JE VYDRŽET A STÁLE NA SOBĚ PRACOVAT. JE TO TĚŽKÉ, ALE BEZ PRÁCE TO NIKDY NEPŮJDE. KDYŽ JE TI NEJHŮŘ POUŽIJ BERLIČKU A PAMATUJ, ŽE SE JEDNÁ O ÚZKOST A UVĚDOM SI PROČ SE TAK STALO. HONZO, RÁD SE S TEBOU SETKÁM A POKECÁM. 😊

Jsem člověk trpící občasnými úzkostmi, který nikdy nezažil panický záchvat. Za sebe mohu říci, že velice pomůže pochopit, proč úzkosti vznikají a jak na ně reaguje naše tělo, což mi osvětlil právě tento kurz. Klíčem k tomu, aby člověk změnil svůj současný stav, je dlouhodobé a pravidelné praktikování cvičení uvedených v kurzu, která jsou velmi jednoduchá a dobře vysvětlená.

Vydrž a věř si! S tímto kurzem konečně pochopíš co se s tebou děje.

I když to vypadá jako konec světa, je to jen nový a lepší začátek. Panika a úzkost je kámoš, který tě varuje sám před sebou, že něco děláš v životě blbě.

Teď na konci kurzu je mi jasné, že problémy v našem životě je možné efektivně řešit jedině z vyšší úrovně vědomí - a tam tě tento kurz postupně vytáhne. Je jako mapa, která ukazuje nespočet možností, kudy taky může vést cesta ven z trápení. Když ti nesedne jedna, je tu k dispozici jiná. Jen je potřeba nějakou cestu si vybrat, zvednou zadek a dělat postupně ty kroky. Najednou si člověk nepřipadá úplně bezmocně! Honzo, díky moc! Skutečná hodnota kurzu je mnohem větší, než je jeho cena.

Nevzdávej to. Prošel jsem celým kurzem a stojí za to to vydržet.

Důležité je nebýt na to sám. Mít někoho, kdo to s tebou sdílí. Může to být manželka, bratr, psychiatr kdokoli. Vědět, že je někdo, kdo Ti pomůže, když selžeš na cestě za úspěchem a vrátí Tě zpátky na trať.

Když projdeš celý kurs, všechny lekce, překonáš démony i sebe, za čas docela i lehce

Udělej si z tohoto kurzu rutinu, každý den jedna lekce, pomalu, nikam nespěchej. Obohatí ti to den stejně jako mě, navíc se dozvíš nesmírně důležité informace o tom, co se vlastně děje v tvém těle a díky praktickým radám a cvičením začneš měnit svůj život a už nikdy nebude jako dřív. ;-)

Na začátku tohoto kurzu jsem byl v šíleném stresu ze svého pracovního života. Obklopil jsem se špatnými lidmi a pomalu jsem ztrácel kontrolu nad svou myslí až do stavu, kdy jsem pracoval efektivně méně, než hodinu denně, kvůli vznikajícím konfliktům. Částečně vinou mé neschopnosti. Částečně neetickým chováním hlavně jednoho spolupracovníka. Potápěl jsem se hlouběji a hlouběji... Zdálo se, že pro mě není východisko, přátelé ani rodina tomu nerozuměli. Bylo mi hrozně a bylo to na první pohled vidět i na veřejných místech soudíc podle pohledů lidí kolem. Jestli čekáte happy end, zklamu Vás, ještě mě čeká dlouhá a nejspíš nikdy nekončící cesta. Tento kurz a moje přítelkyně, která při mé v těchto těžkých časech stála mi umožnily vidět věci, které bych jinak neviděl. Nic není tak strašné, jak to vypadá, ráno moudřejší večera, práce není všechno... A hlavně nikdo nikdy nevyrostl na tom, že by si nastavil ambiciózní a nesplnitelné cíle. Ne, roste se pomalu, malými kroky. Je jedno, co říká spolupracovník nebo šéf, jestli něco nejde samo od sebe, většinou nebude chyba v tom, že je člověk líný nebo neschopný. Možná jste jako já překročili některé důležité kroky. Možná jste si jako já stanovili cíl, že kterého se pro Vás vyklubal neřešitelný problém. Možná máte strach to stoupnout a začít od znovu. Tento kurz mi pomohl nad svými strachy přemýšlet z úplně jiného úhlu pohledu. Jsou strachy, které je třeba překonávat a strachy, kterým je třeba naslouchat. Na Vás je rozhodnout se...

Jestli čekáš na někoho, nebo něco, že tě to vytáhne z bryndy, tak si vedle. Ano je spousta pomůcek v podobě léků, postupů atd. Ale bez toho aniž bys pochopil co se vlastně děje, co to všechno znamená, a hlavně bez tvého vlastního přičinění to nefunguje. Ano je to těžké, i dlouhodobé, ale když budeš makat, stojí to za to. A hlavně nepřestával i když se cítíš dobře, tam je hlavní potenciál dostat se dál. Jak říká já Honza, ne zpět, ale jinam, dál.

Původně jsem si přístup do metalerningu koupil zejména kvůli kurzům produktivita a investování. Do paniky jsem nakouknul jen ze zvědavosti, nenapadlo mě, že by pro mě mohl být extra přínosný. Rychle mi, ale došlo, že se pohybuji na tenkém ledě a že do panických stavů mám mnohem blíže, než bych si připustil a mentální zdraví se rychle stalo mojí prioritou. Bylo pro mě složité nepřeskakovat a opravdu kurzem procházet den po dnem. Občas jsem vynechal několi dní za sebou občas zase zkouknul několik lekcí v jednom dni. Vždy jsem se ale snažil implementovat praktické úkoly do svého života. Právě ty pro mě byly zásadní a nejvíce přínosné.

Ahoj, tento kurz ti pomůže určitě a kdybych je obsah znal před tím než jsem si ho koupil, tak bych si ho koupil stejně...děkuji Honzo.

Udělej si tento kurz. Pomůže ti.