NEJSI TO NÁHODOU I TY?

JAK TI POMŮŽEME SKRZE STRES, PANIKU ČI ÚZKOSTI?

Je důležité o všem otevřeně mluvit, abys vše rozpoznal včas. Ignorovat tělesné projevy na stresové situace se nevyplácí. Cena je opravdu příliš vysoká.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 60, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše, co se u Tebe v těle a hlavě děje. Se vším budeme samozřejmě pracovat prakticky, abys byl na konci kurzu z problémů venku.


Praxe každý den

Říkáme jim berličky. Berličky nám pomáhají přežít důsledky, ony tělesné pocity, které během úzkostí a paniky cítíme. Každý den se naučíš techniku, která Ti pomůže skrze nelehké stavy projít. Zároveň ale budeme pracovat na řešení příčiny, aby se důsledek nevrátil.


Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.) si během 10 let života s úzkostmi a panickými záchvaty různé stavy sám vyvolával, aby jim přišel na kloub a právě on Ti pomůže najít cestu ven.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o Derealizaci přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Seznam lekcí

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější ke zvládnutí paniky, úzkostí, panických záchvatů či dalších nepříjemných stavů spojených s chronickým stresem. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít splněním své první lekce hned teď.

Úzkost
Od A do Z, co ti kurz přinese
Terminologie, pojmenujeme co cítíš
Jak ti to funguje v hlavě aneb Tvá opice
Jak pracovat s myšlenkami
Medvěd & Stres & HPA
Okamžitý restart panické reakce I., krabice
Jak pracovat s fyz. pocity
Antidepresiva, ano či ne?
Q & A - příběhy 1
Bioenergetika, restart panické reakce II.
Zamrznutí a role kořisti
Derealizace, signály, práce s energií
1 lekce, 1 den a spěch
Zažij budoucnost s předstihem, vizualizace
Q & A - příběhy 2
Hranice
Odmítnutí jako Tvoje cesta
Očekávání a realita
Spánek, kvalita a kvantita
Jak usnout a regenerovat
Změř svůj stres, HRV a 7-3-6
Sacharidy, inzulin, vyřeš stres z jídla
Nečekej, udělej si vlastní krevní testy
Buď sám sebou, autenticita
Jak se nezbláznit?
Bezbranný králíček a KBT
Jednorázová Kognitivně Behaviorální Terapie
Toxická role oběti
Odlepení se ze dna
Pochopení rodiny a okolí, jak najít majáky
HSP, (ab)normální citlivost
Arytmie, IBS, Fibromyalgie, Bolest
Q & A - příběhy 3
Nejčastější strachy
Práce se smrtí
Anticipační úzkost, agorafobie
Znáš své interní a externí hodnoty?
Dopamin a úzkost - základy
Závislost detailně
Biochemie stresu jako první
Z hlavy do těla, kdekoliv
Je čas bojovat nebo obědvat?
Silové pózy, jak trochu ošálit tělo i mysl
Suplementy a byliny
Jsi Hodný kluk?
Zvládneš tuto výzvu?
Dáš své rodiče?
Osamělost
Vypni včas, jinak
Jak funguje během úzkostí trauma a co s tím
Hněv, vztek, nemoc
Nabití a vybití energie
Dýchej
Kontrola
Má tvé utrpení smysl?
Smysl a vůle v životě
Koncept hry - smysl v životě
Tvé sebevědomí a sebehodnota
Růst v cyklech
Q & A - příběhy 4
Vzkaz sám sobě T-59

V ČR děláme osvětu v oblasti stresu, úzkostí a paniky

Naše tématická videa mají statisíce shlédnutí. Na jedno takové se můžeš podívat přímo zde nebo si jich spustit více přímo uvnitř kurzu.

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, například prectime.cz s 80 000+ studenty, v roce 2018 prodaný Bettermind.cz nebo jeho projekt Metalearning.cz, který vytváří od roku 2014. Honza pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Jan Hovad hory
Jan Hovad poušť

Vzkazy Tobě od ostatních z kurzu

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde nádhodně 15 z nich, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.

>>Vzkaz: Já jsem taky váhal jestli mám investovat peníze do takové věci jestli to k něčemu bude ... ? Jenže necítil jsem se dobře a potřeboval jsem více informací, tak jsem se odhodlal to zkusit. >>Zpětně můžu zhodnotit že ti to dá určitý nadhled nad situací a určitě ti to pomůže pochopit co se děje. Kurz ti poskytne různé cesty a návody, jak z těchto stavů dostat ven. Je to dlouhodobější cesta, která nekončí jen tímhle kurzem, takže makej a dostaneš se ze všeho! Stačí jen chtít a něco pro to dělat! >>Závěrem díky Honzovi že takový kurz vytvořil a sdílel svojí cestu obohacenou o spoustu praktických zkušeností.

Naprosto skvělý kurz. Myslím, že práce mě čeká ještě hodně, ale nyní už vše chápu a vím proč se mi tak děje. Ale hlavně, už vím co a tím! Zachránilo mi to život! Obrovské díky za tento kurz a za tebe Honzo :)

Udělej si tento kurz. Pomůže ti.

Dozvíš se nové a rozšíříš stávající znalosti o tom, jak pracovat se svým tělem a myslí. Z informací se stanou zkušenosti, jak si je všechny prakticky otestuješ. Jdi do toho.

Děkuji za kurz Úzkosti... Po vysazení antidepresiv po deseti letech se u mě objevily stažené svaly na hlavě, ramenou, bedrech a já si vzpomněla, že mě s těmito problémy poslala neuroložka na psychiatrii. Tam mi dali antidepresiva.... Jenže mi nikdo nevysvětlil, proč tělo reaguje takhle, že si beru v životě na svá bedra víc, než unesu. Dneska vím, kolik lidí mi to i tehdy řeklo. Ale já neslyšela, neuměla s tím cokoli udělat. Přesto se časem událo více změn v životě a já dostala šanci se pohnout z místa. První rozhodnutí bylo seknout se zobáním. Dcera mi ukázala pár lekcí na Youtube z metalearningu a já neváhala a koupila si nejprve Úzkost, po měsíci absolvování kurzu neomezený přístup k ostatním kurzům. Baví mě to. Ráda se vzdělávám dál a navíc - přemýšlím, jsem učitelka, jak to všechno implementovat do základního školství, kde by tyhle vědomosti měl každý získat....

Když projdeš celý kurs, všechny lekce, překonáš démony i sebe, za čas docela i lehce

Toto není kurz, ale detoxikační kúra! A skvělá! Absovování kurzu Úzkost a panika mi trvalo přesně rok. Před kurzem jsem navštívila dva psychology s 5* recenzemi, stálo mě to celkem 2000 Kč a hned na prvních sezeních mi bylo jasné, že tudy cesta nepovede. Na začátku tohoto kurzu jsem byla na šrot, život se mi totiž obrátil vzhůru nohama. Chvíli jsem nemohla ani chodit do práce, v ruce antidepresiva, nespavost, sesypala jsem se. Honza mi pomohl se rychle vrátit do hry. Antidepresiva jsem zahodila a přehodnotila svůj pohled na svět i život a zjistila jsem, že si zle dělám hlavně já sama a úplně zbytečně. První 3 měsíce pro mne nebyly jednoduché, ale dneska jsem úplně někde jinde. Úzkosti a strachy mám pořád, ale už na ně pohlížím jinak, umím s nimi lépe pracovat a neparalizují mne. Učím se, kde mám svoje hranice, odložila jsem svou masku a zjišťuji, co skutečně chci a co ne. Zjistila jsem, že většina obav, které mám, nejsou moje, ale předal mi je někdo jiný. Proto si víc všímám toho, co mi blízcí lidé říkají a jak to říkají. Jako by mluvila moje opice. :-D Za mne to byla jízda na horské dráze, ze které nehodlám vystupovat. Ke kurzu se opět vrátím, abych mohla postoupit o další level. Díky Honzo!

Vzkaz pro me: Po par lekcich prestane brada klepat o uplne dno.Je treba zkouset a makat, ale najednou clovek vi, a vidi veci z jineho uhlu, no a pak uz to jede.A ted uz to zalezi jen na me....

Doporučuji, pochopíš jak vše funguje a co můžeš dělat, aby se tvůj stav zlepšil.

Tento kurz jsem hledal za účelem jedné otázky, jak pracovat s úzkostí? Tento kurz je velice kvalitně propracován a dokáže člověku pomoci úplně přehodnotit život. Cesta je dlouhá, ale je nutné vydržet. Každému tento kurz doporučuji a doporučuji stále pracovat a pouštět si lekce s časovým odstupem. Konečně pochopíš, co se s tebou děje. VZKAZ SOBĚ, OSTATNÍM A HONZOVI: ZÁKLAD JE VYDRŽET A STÁLE NA SOBĚ PRACOVAT. JE TO TĚŽKÉ, ALE BEZ PRÁCE TO NIKDY NEPŮJDE. KDYŽ JE TI NEJHŮŘ POUŽIJ BERLIČKU A PAMATUJ, ŽE SE JEDNÁ O ÚZKOST A UVĚDOM SI PROČ SE TAK STALO. HONZO, RÁD SE S TEBOU SETKÁM A POKECÁM. 😊

Tento kurz mě velice překvapil svojí jednoduchostí a jasností. Pochopila jsem mechanizmus, který mě velice pomohl a také to, že bez praxe a změny myšlení to nepůjde. Po každodenním používání technik po pár týdnech cítím nárůst energie, vnitřní zklidnění, více vidím pozitiva a radost. Také se více objevuje víra ve svojí cestu a i když jsou nám předkládány samé negativa vnitřně najednou cítím, že pro každého z nás se cestička řešení může otevírat dál, když se zklidníme a začneme vnímat svůj vnitřní stav - pocity, myšlenky a svoje tělo. Vím někdy to hodně bolí a ego nám předkládá jak to nemůže fungovat a bude nám pořád zle. Nevěřte tomu časem se to opravdu prolomí. Chce to vydržet a denně s tím pracovat. To je moje zkušenost s tímto kurzem. Moc děkuji Honzovi za to, že něco takového vytvořil a věřím, že tím pomáhá hodně lidem. Tato investice se opravdu vyplatí a určitě budu šířit dál tato práce za to stojí. Vím je to asi moc dlouhé, ale v kratší verzi bych nemohla sdělit vše. Děkuji moooc za pomoc Alena

Ahoj, mám za sebou celý kurz a už ani nevím, jak hrozně mi na začátku bylo. Vlastně jo, byla jsem zoufalá, vyklepaná, naštvaná, ptala jsem se, proč já? A už zase! Nechci! Teď mám za sebou hodně mentální práce, ale je mi dobře! Kurz mi vážně moc pomohl. Takže Honzovi velký dík a vám ostatním držím palce, určitě to pomůže a bude líp, věřte! Katka

Po prodělání C19 a létech budování firmy se u mě projevily známky panických atak a neuvěřitelné tělesné projevy - tiky, křeče, bolesti svalů a kloubů. Psychika na uplném dnu. Po podstoupení všech vyšetření s negativním výsledkem jsem si koupil tento kurz a začal jsem to pomalu začleňovat do života. Jak říká autor, je důležité to dělat pomalu, dokončil jsem to až po 3 měsících. Je to velmi těžké, člověk chce vše hned, ale bohužel to chce čas a čas vše vyřeší při správném přístupu. Tlak vždy vše jen zhoršil. Nebral jsem žádnou medikaci a bylo to peklo, zpětně bych se možná rozhodl dát se něčím do klidu a pracovat na sobě, ale jde to i bez toho. Dnes jsem tak o 70% lepší, ty stavy mám jen při velkém stresu, hlavně z práce. Bude potřeba i změna v tomto směru, ale kurz mi velmi pomohl. Držím všem palce :)

Ahoj, tento kurz ti pomůže určitě a kdybych je obsah znal před tím než jsem si ho koupil, tak bych si ho koupil stejně...děkuji Honzo.