Tvůj maják ve vlnách úzkosti,
paniky a stresu.

Ukážeme Ti cestu od A do Z, online, anonymně.

NEJSI TO NÁHODOU I TY?

JAK TI POMŮŽEME SKRZE STRES, PANIKU ČI ÚZKOSTI?

Je důležité o všem otevřeně mluvit, abys vše rozpoznal včas. Ignorovat tělesné projevy na stresové situace se nevyplácí. Cena je opravdu příliš vysoká.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 60, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše, co se u Tebe v těle a hlavě děje. Se vším budeme samozřejmě pracovat prakticky, abys byl na konci kurzu z problémů venku.


Praxe každý den

Říkáme jim berličky. Berličky nám pomáhají přežít důsledky, ony tělesné pocity, které během úzkostí a paniky cítíme. Každý den se naučíš techniku, která Ti pomůže skrze nelehké stavy projít. Zároveň ale budeme pracovat na řešení příčiny, aby se důsledek nevrátil.


Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.) si během 10 let života s úzkostmi a panickými záchvaty různé stavy sám vyvolával, aby jim přišel na kloub a právě on Ti pomůže najít cestu ven.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o Derealizaci přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Média

STRUKTURA KURZU

Čeká na Tebe plno lekcí. Jejich strukturu si můžeš zobrazit bez přihlášení i zde.

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější ke zvládnutí paniky, úzkostí, panických záchvatů či dalších nepříjemných stavů spojených s chronickým stresem. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít splněním své první lekce hned teď.

Úzkost
Od A do Z, co ti kurz přinese
Terminologie, pojmenujeme co cítíš
Jak ti to funguje v hlavě aneb Tvá opice
Jak pracovat s myšlenkami
Medvěd & Stres & HPA
Okamžitý restart panické reakce I., krabice
Jak pracovat s fyz. pocity
Antidepresiva, ano či ne?
Q & A - příběhy 1
Bioenergetika, restart panické reakce II.
Zamrznutí a role kořisti
Derealizace, signály, práce s energií
Zažij budoucnost s předstihem, vizualizace
Q & A - příběhy 2
Hranice
Spánek, kvalita a kvantita
Jak usnout a regenerovat
Změř svůj stres, HRV a 7-3-6
Sacharidy, inzulin, vyřeš stres z jídla
Nečekej, udělej si vlastní krevní testy
Buď sám sebou, autenticita
Jak se nezbláznit?
Bezbranný králíček a KBT
Jednorázová Kognitivně Behaviorální Terapie
Toxická role oběti
Odlepení se ze dna
Pochopení rodiny a okolí, jak najít majáky
HSP, (ab)normální citlivost
Arytmie, IBS, Fibromyalgie, Bolest
Q & A - příběhy 3
Nejčastější strachy
Práce se smrtí
Anticipační úzkost, agorafobie
Znáš své interní a externí hodnoty?
Feťák dopaminu a úzkost
Biochemie stresu jako první
Z hlavy do těla, kdekoliv
Je čas bojovat nebo obědvat?
Silové pózy, jak trochu ošálit tělo i mysl
Suplementy a byliny
Jsi Hodný kluk?
Zvládneš tuto výzvu?
Dáš své rodiče?
Vypni včas, jinak
Jak funguje během úzkostí trauma a co s tím
Dýchej
Má tvé utrpení smysl?
Smysl a vůle v životě
Koncept hry - kontinuální ztrácení a hledání smyslů v životě
Růst v cyklech
Vzkaz sám sobě T-40

V ČR děláme osvětu v oblasti stresu, úzkostí a paniky

Naše tématická videa mají statisíce shlédnutí. Na jedno takové se můžeš podívat přímo zde nebo si jich spustit více přímo uvnitř kurzu.

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, největším s 80 000 studenty je prectime.cz. Pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Vzkazy Tobě od ostatních z kurzu

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde nádhodně 15 z nich, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.

Když projdeš celý kurs, všechny lekce, překonáš démony i sebe, za čas docela i lehce

Dozvíš se nové a rozšíříš stávající znalosti o tom, jak pracovat se svým tělem a myslí. Z informací se stanou zkušenosti, jak si je všechny prakticky otestuješ. Jdi do toho.

Doporucujem jednotlivé lekcie opakovat.Mne pomohli metody,ktore kurz ponukal.Pravidelne uch trenujem hlavne v terenu.Nevzdavajte to w verte si.

I když to vypadá jako konec světa, je to jen nový a lepší začátek. Panika a úzkost je kámoš, který tě varuje sám před sebou, že něco děláš v životě blbě.

Udělej si tento kurz. Pomůže ti.

Teď na konci kurzu je mi jasné, že problémy v našem životě je možné efektivně řešit jedině z vyšší úrovně vědomí - a tam tě tento kurz postupně vytáhne. Je jako mapa, která ukazuje nespočet možností, kudy taky může vést cesta ven z trápení. Když ti nesedne jedna, je tu k dispozici jiná. Jen je potřeba nějakou cestu si vybrat, zvednou zadek a dělat postupně ty kroky. Najednou si člověk nepřipadá úplně bezmocně! Honzo, díky moc! Skutečná hodnota kurzu je mnohem větší, než je jeho cena.

Kurz jednoznačně doporučuji. Netvrdím, že vás “100% “vyléčí”, ale ukáže vám cestu. Ono totiž pokud trpíte úzkostma, panikama, tak je to hlavně o tom, najít důvěru v sebe. A právě tento kurz vám ukáže, jak tu důvěru hledat. Ukáže vám jak pracovat s myšlenkami, velké množství technik, jak zvládnout nepříjemné tělesné stavy a celkově zdravější a vědomější přístup k životu - za mě úplně super “vychytávka” koncept hry. Doporučuji opravdu 1 lekce denně, nepospíchat a věřím, že určité zlepšení se dostaví u všech.

Důležité je nebýt na to sám. Mít někoho, kdo to s tebou sdílí. Může to být manželka, bratr, psychiatr kdokoli. Vědět, že je někdo, kdo Ti pomůže, když selžeš na cestě za úspěchem a vrátí Tě zpátky na trať.

Jsem člověk trpící občasnými úzkostmi, který nikdy nezažil panický záchvat. Za sebe mohu říci, že velice pomůže pochopit, proč úzkosti vznikají a jak na ně reaguje naše tělo, což mi osvětlil právě tento kurz. Klíčem k tomu, aby člověk změnil svůj současný stav, je dlouhodobé a pravidelné praktikování cvičení uvedených v kurzu, která jsou velmi jednoduchá a dobře vysvětlená.

Je důležité nezůstat stát, ale jít. Jít i když je to těžké a hledat tu svojí cestu. Pro každého někde je. Ta, která mu vyhovuje. Možná ji nenajdeš hned napoprvé. Nevadí. To hledání je cesta...

Vůbec se nerozmýšlej, jdi do toho! :) Mně to moc pomohlo, podařilo se mi lépe zvládat panické ataky a zlepšila se mi i psychika :) Držím pěsti, jsme v tom společně!

Vydrž a věř si! S tímto kurzem konečně pochopíš co se s tebou děje.

Po 2 rokoch utrpenia a zmierenia sa, s tým, že už nikdy sa nebudem cítiť dobre, som objavil tento kurz. Jednoducho a jasne vysvetľuje príčiny psychických problémov, chronického stresu, somatických bolestí, problémov zo spánkom. V každej lekcii som sa dozvedel, ako lepšie pracovať s mojimi problémami, techniky v kurze sú veľmi účinné a za 2 roky u psychológa, som neurobil, taký pokrok, ako tu už po cca týždni. Môj odkaz - "Nebojte sa a zmeňte svoj život, k lepšiemu". Andrej

AHOJ Honzi, moc děkuji za krásný a účinný kurz. Je to opravdu pecka! Člověk musi, ale chtít sám na sobě pracovat! Nevystoupit z rozjetého vlaku a pěkně dojet do cíle.Je to konečně něco co jsem po letech hledala a našla, co řeší příčiny problémů, které máme a hlavně jde člověk do sebe a řeší. Moc doporučuji tento kurz podstoupit.Začnete si více věřit a máte už jen sílu z toho, že na sobě makáte! Určitě si zakoupím další kurz Biohacking&Zdraví. Už se moc těším až začnu dál na sobě pracovat. RADKA