NEJSI TO NÁHODOU I TY?

JAK TI POMŮŽEME SKRZE STRES, PANIKU ČI ÚZKOSTI?

Je důležité o všem otevřeně mluvit, abys vše rozpoznal včas. Ignorovat tělesné projevy na stresové situace se nevyplácí. Cena je opravdu příliš vysoká.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 60, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše, co se u Tebe v těle a hlavě děje. Se vším budeme samozřejmě pracovat prakticky, abys byl na konci kurzu z problémů venku.


Praxe každý den

Říkáme jim berličky. Berličky nám pomáhají přežít důsledky, ony tělesné pocity, které během úzkostí a paniky cítíme. Každý den se naučíš techniku, která Ti pomůže skrze nelehké stavy projít. Zároveň ale budeme pracovat na řešení příčiny, aby se důsledek nevrátil.


Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.) si během 10 let života s úzkostmi a panickými záchvaty různé stavy sám vyvolával, aby jim přišel na kloub a právě on Ti pomůže najít cestu ven.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o Derealizaci přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Seznam lekcí

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější ke zvládnutí paniky, úzkostí, panických záchvatů či dalších nepříjemných stavů spojených s chronickým stresem. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít splněním své první lekce hned teď.

Úzkost
Od A do Z, co ti kurz přinese
Terminologie, pojmenujeme co cítíš
Jak ti to funguje v hlavě aneb Tvá opice
Jak pracovat s myšlenkami
Medvěd & Stres & HPA
Okamžitý restart panické reakce I., krabice
GAS, LAS a adaptace
Jak pracovat s fyz. pocity
Antidepresiva, ano či ne?
Q & A - příběhy 1
Bioenergetika, restart panické reakce II.
Zamrznutí a role kořisti
Derealizace, signály, práce s energií
1 lekce, 1 den a spěch
Zažij budoucnost s předstihem, vizualizace
Q & A - příběhy 2
Hranice
Odmítnutí jako Tvoje cesta
Očekávání a realita
Spánek, kvalita a kvantita
Jak usnout a regenerovat
Změř svůj stres, HRV a 7-3-6
Sacharidy, inzulin, vyřeš stres z jídla
Nečekej, udělej si vlastní krevní testy
Buď sám sebou, autenticita
Jak se nezbláznit?
Bezbranný králíček a KBT
Jednorázová Kognitivně Behaviorální Terapie
Toxická role oběti
Odlepení se ze dna
Pochopení rodiny a okolí, jak najít majáky
HSP, (ab)normální citlivost
Arytmie, IBS, Fibromyalgie, Bolest
Q & A - příběhy 3
Nejčastější strachy
Práce se smrtí
Anticipační úzkost, agorafobie
Znáš své interní a externí hodnoty?
Dopamin a úzkost - základy
Závislost detailně
Biochemie stresu jako první
Z hlavy do těla, kdekoliv
Je čas bojovat nebo obědvat?
Silové pózy, jak trochu ošálit tělo i mysl
Suplementy a byliny
Jsi Hodný kluk?
Zvládneš tuto výzvu?
Dáš své rodiče?
Osamělost
Vypni včas, jinak
Jak funguje během úzkostí trauma a co s tím
Hněv, vztek, nemoc
Nabití a vybití energie
Dýchej
Kontrola
Má tvé utrpení smysl?
Smysl a vůle v životě
Koncept hry - smysl v životě
Tvé sebevědomí a sebehodnota
Růst v cyklech
Q & A - příběhy 4
Můj stav v roce 2023
Vzkaz sám sobě T-63

V ČR děláme osvětu v oblasti stresu, úzkostí a paniky

Naše tématická videa mají statisíce shlédnutí. Na jedno takové se můžeš podívat přímo zde nebo si jich spustit více přímo uvnitř kurzu.

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, například prectime.cz s 80 000+ studenty, v roce 2018 prodaný Bettermind.cz nebo jeho projekt Metalearning.cz, který vytváří od roku 2014. Honza pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Jan Hovad hory
Jan Hovad poušť

Vzkazy Tobě od ostatních z kurzu

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde nádhodně 15 z nich, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.

Věř, že to, jak se nyní cítíš, není trest. Nikdo si Tě nevybral, abys trpěl. Tenhle kurz Ti objasní příčiny a poskytne mnoho technik, jak se z téhle šlamastiky dostat. Ale nespěchej! Trvalo dlouho, než ses dostal až do stavu, ve kterém se nacházíš nyní. Proto bude i trvat nějakou dobu, než se z toho zase dostaneš. Ale nepřestávej věřit a makej na sobě. Vyplatí se ti to!

Nejlépe investované peníze za celý život. Nevěřil jsem, že bych se ještě někdy mohl cítit lépe... Stupnice prvního panického záchvatu byla 100, nyní mám na stupnici tak 20. Důležité je, nevzdávat se, neodevzdat se lékařům a bojovat. Kurz doporučuji.

Výborný kurz, objasnil mi mé úzkostné stavy, obavy a proč se tak v těle děje, jak s tím úspěšně bojovat. Důležité je dělat jednu lekci za den. Nebo se i k lekcím vracet. Vydržte bude lépe. Díky Honzo

AHOJ Honzi, moc děkuji za krásný a účinný kurz. Je to opravdu pecka! Člověk musi, ale chtít sám na sobě pracovat! Nevystoupit z rozjetého vlaku a pěkně dojet do cíle.Je to konečně něco co jsem po letech hledala a našla, co řeší příčiny problémů, které máme a hlavně jde člověk do sebe a řeší. Moc doporučuji tento kurz podstoupit.Začnete si více věřit a máte už jen sílu z toho, že na sobě makáte! Určitě si zakoupím další kurz Biohacking&Zdraví. Už se moc těším až začnu dál na sobě pracovat. RADKA

No a som na konci, hoci Honza na začiatku kladie dôraz na to, že treba ísť lekciu po lekcii, maximálne jednu na deň a poctivo integrovať do života to, čo sa tu človek dozvedel, tak sam musím priznať, že toto je prvá úloha, čo splním. Tak keď si mám odkázať niečo k začiatku kurzu, tak hovorím, choď do toho, je to však o tvrdej práci na sebe samom, žiadna zázračná pilulka sa tu nerozdáva, ale po absolvovaní kurzu aspoň pochopíš, ako veci v hlave,či tele fungujú a čo treba zmeniť. Zistil som, že ani z ďaleka nie som sám, kto má zdravotné problémy a väčšina z nich začína v hlave. Teraz je na rade iterácia číslo 2, možno tam fakt niekde je aj tá zázračná pilulka, len som ju v tom tempe prechádzania lekcií neobjavil :D

co bych si teď sám sobě vzkázal: ??? DĚLEJ KURZ PRAVIDELNĚ!!! OPRAVDU PRAVIDELNĚ!!! DĚLEJ ÚKOLY. Bez přemýšlení. Opravdu je udělej.

Pracuj na sobě, vyplatí se to. Bude to lepší, slibuju. Honzu ber s nadhledem.

Doporučuji, pomohlo mi to

Tento kurz bola jedna z najlepších investícií v mojom živote. Už po prvých dňoch teoretických poznatkov a tréningu technik sa začala dostavovať obrovská úľava, zníženie stresu a napätia (osobne som bojovala s bolesťami žalúdka). Po dvoch mesiacoch sa cítim ako vymenený človek. 1 lekcia/ 1 deň. Vďaka, Honzo!

Nebudu psát neboj, bude to zase dobré, protože ono je to dobré už teď, i když tě to pomalu zaživa rozemílá na prach.. vlastně ne pomalu, ale docela rychle :) Až tě to rozemele úplně, tak budeš moct začít znovu a lépe. Zrodí se tvoje nové lepší já, hodně podobné tomu minulému, ale bez starých šrámů na duši. Zrození hodně bolí, rodila jsem 3 děti, ale tenhle porod byl teda ještě o level vejš :) Od této chvíle už bude každý nový den o fous lepší než den předchozí. Wow, koukám že sem napsala dost ezo znějící vzkaz, kdo by to do mě řekl :) Honzovi lekce, jsou naopak velmi věcné, racionální, dávají perfektní smysl a den po dni tě vytáhnou z tohohle očistce.. a to docela rychle ;) Z počátku to pro mě bylo opravdu děsivé a nechala jsem si předepsat Neurol, pro případ nouze největší, ale nakonec jsem si ho ani brát nemusela. Kdo má rád citáty, tak si třeba může vygůglit "Cesta pokory" od Jeffa Fostera. Honzo díky!

Na začiatku tohto kurzu, som si dal 10 myľníkov, cieľov, ktoré chcem dosiahnuť. K dnešnému dňu za ca 1.5mes je 7 z nich splnených. Ostatné 3 sú dlhodobé a moje činnosti k nim smerujú. Rovnako aj môj mindset. Kurz vrele odporúčam všetkým, ktorí cítia, že musia so sebou niečo urobiť. ...Honza, jedno veľké ĎAKUJEM. Adrián

Pojď do toho! Buď trpělivý a postupuj poctivě a pomalu dle doporučení - 1 lekce 1 den. Hodně štěstí!

Vůbec se nerozmýšlej, jdi do toho! :) Mně to moc pomohlo, podařilo se mi lépe zvládat panické ataky a zlepšila se mi i psychika :) Držím pěsti, jsme v tom společně!

Vydrž a věř si! S tímto kurzem konečně pochopíš co se s tebou děje.