NEJSI TO NÁHODOU I TY?

JAK TI POMŮŽEME SKRZE STRES, PANIKU ČI ÚZKOSTI?

Je důležité o všem otevřeně mluvit, abys vše rozpoznal včas. Ignorovat tělesné projevy na stresové situace se nevyplácí. Cena je opravdu příliš vysoká.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 60, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše, co se u Tebe v těle a hlavě děje. Se vším budeme samozřejmě pracovat prakticky, abys byl na konci kurzu z problémů venku.


Praxe každý den

Říkáme jim berličky. Berličky nám pomáhají přežít důsledky, ony tělesné pocity, které během úzkostí a paniky cítíme. Každý den se naučíš techniku, která Ti pomůže skrze nelehké stavy projít. Zároveň ale budeme pracovat na řešení příčiny, aby se důsledek nevrátil.


Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.) si během 10 let života s úzkostmi a panickými záchvaty různé stavy sám vyvolával, aby jim přišel na kloub a právě on Ti pomůže najít cestu ven.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o Derealizaci přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Seznam lekcí

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější ke zvládnutí paniky, úzkostí, panických záchvatů či dalších nepříjemných stavů spojených s chronickým stresem. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít splněním své první lekce hned teď.

Úzkost
Od A do Z, co ti kurz přinese
Terminologie, pojmenujeme co cítíš
Jak ti to funguje v hlavě aneb Tvá opice
Jak pracovat s myšlenkami
Medvěd & Stres & HPA
Okamžitý restart panické reakce I., krabice
Jak pracovat s fyz. pocity
Antidepresiva, ano či ne?
Q & A - příběhy 1
Bioenergetika, restart panické reakce II.
Zamrznutí a role kořisti
Derealizace, signály, práce s energií
1 lekce, 1 den a spěch
Zažij budoucnost s předstihem, vizualizace
Q & A - příběhy 2
Hranice
Očekávání a realita
Spánek, kvalita a kvantita
Jak usnout a regenerovat
Změř svůj stres, HRV a 7-3-6
Sacharidy, inzulin, vyřeš stres z jídla
Nečekej, udělej si vlastní krevní testy
Buď sám sebou, autenticita
Jak se nezbláznit?
Bezbranný králíček a KBT
Jednorázová Kognitivně Behaviorální Terapie
Toxická role oběti
Odlepení se ze dna
Pochopení rodiny a okolí, jak najít majáky
HSP, (ab)normální citlivost
Arytmie, IBS, Fibromyalgie, Bolest
Q & A - příběhy 3
Nejčastější strachy
Práce se smrtí
Anticipační úzkost, agorafobie
Znáš své interní a externí hodnoty?
Dopamin a úzkost - základy
Závislost detailně
Biochemie stresu jako první
Z hlavy do těla, kdekoliv
Je čas bojovat nebo obědvat?
Silové pózy, jak trochu ošálit tělo i mysl
Suplementy a byliny
Jsi Hodný kluk?
Zvládneš tuto výzvu?
Dáš své rodiče?
Osamělost
Vypni včas, jinak
Jak funguje během úzkostí trauma a co s tím
Hněv, vztek, nemoc
Nabití a vybití energie
Dýchej
Má tvé utrpení smysl?
Smysl a vůle v životě
Koncept hry - smysl v životě
Tvé sebevědomí a sebehodnota
Růst v cyklech
Q & A - příběhy 4
Vzkaz sám sobě T-58

V ČR děláme osvětu v oblasti stresu, úzkostí a paniky

Naše tématická videa mají statisíce shlédnutí. Na jedno takové se můžeš podívat přímo zde nebo si jich spustit více přímo uvnitř kurzu.

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, například prectime.cz s 80 000+ studenty, v roce 2018 prodaný Bettermind.cz nebo jeho projekt Metalearning.cz, který vytváří od roku 2014. Honza pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Jan Hovad hory
Jan Hovad poušť

Vzkazy Tobě od ostatních z kurzu

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde nádhodně 15 z nich, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.

Jestli čekáš na někoho, nebo něco, že tě to vytáhne z bryndy, tak si vedle. Ano je spousta pomůcek v podobě léků, postupů atd. Ale bez toho aniž bys pochopil co se vlastně děje, co to všechno znamená, a hlavně bez tvého vlastního přičinění to nefunguje. Ano je to těžké, i dlouhodobé, ale když budeš makat, stojí to za to. A hlavně nepřestával i když se cítíš dobře, tam je hlavní potenciál dostat se dál. Jak říká já Honza, ne zpět, ale jinam, dál.

Lekce o opici, logice a databázi by měla být vyučovaná na školách. Je to to nej! Těžím z této lekce i celého kurzu stále, každodenně. Pomohla mi pochopit, jak to funguje, a pak už to šlo jenom k lepšímu. První panickou ataku jsem dostala ve svých čerstvě 40 letech, půl roku po třetím porodu. Vyčerpaná, nevyspalá, nevyživená, na posledním místě žebříčku. Teprve po dvou letech mi to secvaklo. V kurzu toto není zmíněno, ale u žen kolem 40. roku (ještě dlouho před menopauzou) dochází k perimenopauze a já jsem postupně vysledovala, že panické ataky přichází vždy v různých fázích cyklu v závislosti na hladinách hormonů, které jsou v tomto věku poblázněné podobně jako v pubertě. Estrogen vystřeluje do závratných hodnot a pak zase padá k nule a progesteron nenápadně mizí a nevyvažuje tu estrogenovou bláznivou jízdu. Takže kurz jednoznačně doporučuju, je to to nejlepší, co jsem mohla potkat a děkuju za něj! Člověk ale nesmí spoléhat jen na to, že si poslechnu kurz, musí sám ty techniky fakt dělat a ještě navíc jít třeba i dál za hranice kurzu, jako to bylo a stále je u mě. Objevuju dál, ale ten kurz byl ten nejlepší začátek.

AHOJ Honzi, moc děkuji za krásný a účinný kurz. Je to opravdu pecka! Člověk musi, ale chtít sám na sobě pracovat! Nevystoupit z rozjetého vlaku a pěkně dojet do cíle.Je to konečně něco co jsem po letech hledala a našla, co řeší příčiny problémů, které máme a hlavně jde člověk do sebe a řeší. Moc doporučuji tento kurz podstoupit.Začnete si více věřit a máte už jen sílu z toho, že na sobě makáte! Určitě si zakoupím další kurz Biohacking&Zdraví. Už se moc těším až začnu dál na sobě pracovat. RADKA

Byla jsem vystrasena. Po par lekcich jsem se uklidnila a pochopila. Je to fajn pruvodce ktery je stale s tebou kdyz potrebujes.

Pracuj na sobě, vyplatí se to. Bude to lepší, slibuju. Honzu ber s nadhledem.

Ahoj, kurz předčil má očekávání. Konečně jsem pochopila, co se mi snaží tělo sdělit a získala motivaci a neocenitelné návody jak se opět cítit lépe. Honzo díky, a už šetřím na další tvoje kurzy :-)

Ahoj, tento kurz ti pomůže určitě a kdybych je obsah znal před tím než jsem si ho koupil, tak bych si ho koupil stejně...děkuji Honzo.

co bych si teď sám sobě vzkázal: ??? DĚLEJ KURZ PRAVIDELNĚ!!! OPRAVDU PRAVIDELNĚ!!! DĚLEJ ÚKOLY. Bez přemýšlení. Opravdu je udělej.

Pokud tě osud zavál k tomuto kurzu neváhej, nebudeš litovat! Neuvěřitelně tě posune na úroveň jiné bytosti než jsi byl.

Neboj se, dá se to zvládnout!

Jsem rád že jsem kurz absolvoval. Dozvěděl jsem se nové poznatky a nasměroval mne na mou další cestu. Děkuji

Poděkuj Sám sobě že jsi začal, tohle tě do jisté míry povede! Drž se je to dlouhá cesta, ale ty to zvládneš!

Keď som začínal pred 5 týždňami mal som šialený strach. Strach že mám nejakú vážnu chorobu, triasli sa mi ruky, mal som problém s koncentráciou, pamäťou, mal som strach že ma nič nebude v živote baviť, že sa môj stav bude zhoršovať, a kopec iných fyzických aj myšlienkových stavov. Kurz ma zachránil. Každý diel som si pozrel, spoznámkoval a hneď aj dal do praxe v mojom živote. Začal som svoje telo robiť šťastným a ono mi vrátilo šťastie. Pamätám si keď som bol na začiatku a čítal tieto komentáre a rozmýšľal či si kurz zaplatiť alebo nie. Preto som teraz píšem. Pozri si ho, prepíš si čo najlepšie poznámky, aby sa ti to uložilo do hlavy a hneď od Toho dňa to začni robiť v praxi, nečakaj a uvidíš ako sa pomaličky začne všetko zlepšovať.

Vyborny kurz, pomohol mi neuveritelne , zase ma bavi zivot …..ingrid