Pokud ti selže tělo & mysl, hra končí.

ZÁKLADNÍ STAVEBNÍ KAMENY NAMÍSTO ZKRATEK

Lidé hledají rádi zkratky, zázračné pilulky, suplementy či trendy techniky. Ignorují však základní každodenní kroky, které je nikdo ve škole nenaučil. Polož si upřímně otázku. Víš k čemu je dobrý spánek, pohyb, dech a jídlo? Jakou cenu zaplatíš pokud tyto směry ignoruješ? Víš jak jíst? Jak spát? Jak dýchat? Či jak se hýbat? ... Vnímat, měřit, jak o sebe pečovat?

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je v plánu více než 80, Ti nezaberou déle než 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše prakticky důležité k tomu, abys doprál svému tělu a mysli tolik potřebné základy.


Praxe každý den

Máme plné zuby mluvících hlav, které vysvětlují složitě teorii. Chceme, abys vše ovládal prakticky a tak Ti na každý den připravíme vždy i nějaký úkol.


Co můžeš udělat pro své tělo & mysl za 15 minut denně?

Možná chceš zhubnout, lépe jíst, kvalitně spát, začít se hýbat, používat moderní technologie k měření & optimalizaci svého těla & mysli. Vyhnout se rakovině, cukrovce, infarktu, mrtvici, alzheimerovi. Nebo se "jen" cítít lépe, mít více energie, zlepšit si soustředení či náladu.

15 minut

Spánek

Spíš kvalitně a dostatečně dlouze? Pokud ano, jsi si tím opravdu jistý? Během 2 týdnů optimalizujeme Tvůj spánek. Teoreticky pochopíš jak přesně spánek funguje, k čemu je dobrý, co se stane pokud mu pozornost nevěnuješ a samozřejmě Tě každý den nemine ani praktická technika.

sleep graph

Jídlo

Vypadá tvoje snídaně podobně jako na obrázku, barevná jako duha? Zaměříme se na základy a postupně je společně krok za krokem změníme. Během několika týdnů se změníš k nepoznání a nebude to vůbec bolet, právě naopak. Podíváme se z výšky na různé možnosti stravování z kterých si potom samostatně vybereš podle toho v jakém režimu během dne funguješ.

snídaně

Pohyb

V této sekci ti dojde, proč je v životě důležitý kontinuální pohyb skrze celý den. Zapojíme ho do tvého dne tak, abys mu již neříkal jen krátkodobý trénink. Podíváme se na vědecké i čistě zábavné postupy, jak si pohyb do života přirozeně namíchat.

pohyb

Dech

Trochu kontroverzní otázka na náš autonomní dech by zněla ... umíš dýchat? Umíš pracovat s dechem ve svůj prospěch? Dokážeš ho vnímat, abys poznal, co ti tělo říká? Na vše si budeš schopný odpovědět sám jakmile projdeš skrze dechové lekce v tomto kurzu.

dechová frekvence

Technologie

Hrudní pásy, měřící prsteny, chytré žárovky, teplotu regulující podložky, biofeedback, hrv ... uff. K čemu to vlastně všechno je? V průběhu lekcí se dozvíš, jak se vnímat sám nebo si ve vnímání dopomoci moderními technologiemi.

Oura rings

Video komentář ke každé lekci

Moje kreslící ruka, která bude komunikačním prostředkem odborných znalostí mezi Tebou a mnou není to jediné co v každé lekci spatříš. Uvidíme se i ve videokomentářích popisujících moje konkrétní zkušenosti s jednotlivými postupy.


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme, dostaneš jen jeden :-)

prihlaseni do kurzu


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Seznam lekcí

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější k optimalizaci svého spánku, stravování, pohybu i dechu. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít ihned.

Biohacking
Od A do Z, co ti kurz přinese
Vítej ve spánkové sekci
Vnitřní hodiny, kafe a jet-lag
Kdo bydlí u Tebe v hlavě, terminologie
Cykly a náš mozek
Fyzicky & psychicky
Průběh spánku a emoce
Napříč životem
Technika válečných veteránů
Paměť a soustředění
Dobrý den, tady Alzheimer
Prášky
Cukr, srdce a nadváha
Rak, imunita a DNA
REMuješ?
Umělé světlo
5 technik
Měření spánku
Byznys jménem jídlo
Ultra-zpracované potraviny
Reálná cena jídla
Taktiky, pouště, GMO
Věda, podplácení, co jíst hrubě?
Gluten a cukr
HRV a jídlo
Základní pravidlo
Voda
Chronický zánět
Antinutrienty
Změna snídaně
Zoologická zahrada a tvoje opice
Tuky - 1
Tuky - 2
Změna obědů, večeří, svačin
Sladidla
Protein
Zdravá ryba na talíři
Zelenina
Nápoje
Ořechy a luštěniny
Ovoce
Mléčné produkty
Škroby
Koření a přísady
(Auto)imunita, vláknina, mikrobiom
Je čas bojovat nebo obědvat?
Staň se šéfkuchařem
Tepelná úprava jídel
Kuchyň jako středobod vesmíru
Velké dávky & vývary
Nedokonalé berličky
Jídlo a cestování
Půsty
Autofagie
3 denní půst & ketóza
Top suplementy - část 1
Top suplementy - část 2
Základní krevní testy
Dýcháš správně?
Předýchávání & kyslík
Oxid uhličitý a měření
Oxid dusnatý
Restart tvého CO2
Lepící páska
Krabice a zadržení dechu
Legální doping VO2 Max
BOLT nad 30 & stimulace EPO
Sekundární benefity
Srdce, blackout, smrt
Jak je na tom Wim Hof?
Katabolicky & anabolicky & statisticky
Fitness & zdraví
HIIT nebo HVLI?
ATP, Pyruvát, Coriho cyklus
Glykogenolýza a zesilovací kaskáda
4 typy svalových vláken
Čas a dávka
Frekvence tréninku
Trojka, pětka na strojích
Pětka, volná váha, parametry
Benefity pětky
Jak více podpořit náš workout?
Stagnace a Split routine
Zóna 5 vs Zóna 2
Tvoje geny
2 cviky, 2 praxe
Tuk
Růst v cyklech
Vrstvy a Pareto variace
Ranní rituály - varianta 1
Základní stavební kameny dne
Můj režim v roce 2023

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, například prectime.cz s 80 000+ studenty, v roce 2018 prodaný Bettermind.cz nebo jeho projekt Metalearning.cz, který vytváří od roku 2014. Honza pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Jan Hovad hory
Jan Hovad poušť

Vzkazy od ostatních z kurzu

Toto jsou náhodně vybrané zprávy, které mi chodí do emailu či na sociální sítě. Není to krásné jako obvyklá sekce referencí, je to surové, bez úprav, print screen. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.