Používám a podporuji následující projekty

HoppyGo. Půjčuji si u nich párkrát do roka luxusní auta, abych zahnal své materiální chlapské potřeby. Nemusel věci vlastnit, protože každá věc nepřínáší jen radost, ale především starost. Přes tento odkaz získáš 500 Kč zdarma na první jízdu.

coinmate

Mintos tvoří nedílnou součástí mého P2P portfolia a investuji u nich od konce roku 2017. Výnosnost se pohybuje vždy v rozmezí 11-13 %.

mintos

Swaper využívám především pro krátkodobé (1-30 dnů) mikropůjčky s bonusovou p.a. kolem 13-14 %.

swaper

Robocash využívám od jejich startu a to včetně platinového bonusu pro investice nad 10K €. Zhodnocení se pohybuje kolem 13 % p.a.

robocash

Revolut. Převody měn v mezibankovním kurzu zdarma. Pro mě nejlepší možnost jak směňovat kurzy včetně vedení multiměnového účtu bez zbytečných poplatků.

revolut

Transferwise. Opět skvělá služba na směnu měn, vedení multiměnového účtu a platby/výběry z bankomatů zdarma.

transferwise

Prectime.cz. Naučte se cizí jazyk za 3 měsíce po boku více než 70 000 studentů. Anglicky, španělsky či německy na prakticky použitelnou úroveň B1/B2. 10% sleva na předplatné na 1 rok nebo 20% sleva na předplatné na neomezenou dobu při použití kódu: PM101-TRUEFAN. Tajně skryté zde - jen pro true fans :-)

prectime

Bettermind.cz, projekt, který jsem založil v roce 2016 a předal novému majiteli začátkem roku 2020. Naučte se meditovat za 30 dnů. 5% sleva při použití slevového kódu: PMX-mbk5ez

bettermind

Degiro. Broker s velmi dobrými sazbami & poplatky. Vhodný pro dlouhodobé investice. Měj na paměti, že investování zahrnuje riziko ze ztráty. Proto nikdy neinvestuj více, než si můžeš dovolit ztratit.

degiro

Peerberry, velmi zajímavá a jednoduchá platforma s krátkodobými mikropůjčkami s p.a. kolem 12 % a bonusovou sazbou dle invetované částky. Trochu mi připomíná Twino, narozdíl od něj ale funguje mnohem lépe :)

peerberry

Curve, kreditní karta, která spolkne všechny ostatní. V aplikaci si jen zvolíš jakou kartou z tvé sbírky chceš platit a je to. Stačí nosit jen jednu kartu. Pokud použiješ kód: N968LM7N tak získáš 5 Liber na tvůj účet zdarma.

curve

Airbnb, ať už cestuješ nebo pronajímáš, účet se ti bude hodit po celém světě. Přes odkaz získáš slevu 1000 CZK na svůj první pobyt.

airbnb

Coinbase, kryptoměnová burza

coinmate

Truedark, brýle blokující části modrého spektra. Daywalkers se nosí přes den, Twilight před spaním. Používám každý den oba druhy.

truedark