9 hodin denně, 5 dnů v týdnu, pro výplatu.

EFEKTIVNÍ PRÁCE A UČENÍ od A do Z

Můžeme věřit tomu co říkal náš učitel matematiky, že jsme na čísla bez talentu. Nebo si najít někoho lepšího, kdo nás dokáže motivovat a učit podstatné věci prakticky & použitelně. Jsme tu od toho druhého.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Videa, kterých je nyní více než 80, Ti nezaberou déle než 5 - 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše prakticky důležité k tomu, abys mohl pracovat 4 hodiny týdně a byl více efektivní, než při běžném režimu 9-5.


Praxe každý den

Máme plné zuby mluvících hlav, které vysvětlují složitě teorii. Chceme, abys vše ovládal prakticky a tak Ti na každý den připravíme vždy i nějaký úkol.


Rychloučení krok za krokem

Pamatuješ si na školní lavici, kde jsme se všichni učili cizí jazyky nebo matematiku dlouhé roky? Dnes na tyto metody z pralesa zapomeň. Vzpomeň si na Matrix. Naučíš se metalearning, efektivní a zábavné učení se prakticky čehokoliv.

Matrix

Aktivní neznamená produktivní

Naše společnost si vytvořila 9 hodinové pracovní směny, během kterých se miliony lidí přehrabují vidlemi v papírech a sedí v prosklených akváriích. Systém oceňuje aktivitu, to ale neznamená, že je člověk produktivní a efektivní. V kurzu objevíš jiný svět.

produktivita

Video komentář ke každé lekci

Honza (Ing. Jan Hovad, Ph.D.), pracoval na projektech v Německu, USA a Číně, než zkolaboval. Přečetl 700+ knih, vstal během 2 let ze dna a založil firmu o 1 zaměstnanci, která vzdělává více než 100 000 studentů v ČR. Honza nemá žádné zaměstnance a může pracovat 4 hodiny týdně. Což nedělá, protože ho jeho projekty neskutečně baví :-)


Přihlášení do kurzu

Také nemáme rádi všemožné přihlašování. Potřebujeme Ti ale ukládat postup skrze celý kurz, techniky, bonusové materiály či poznámky, jinak to nejde. Vstoupit můžeš pomocí Facebooku na jeden klik nebo si vytvoř svůj vlastní účet. Neboj, emaily Tě bombardovat nebudeme :-)

prihlaseni do kurzu

Lekce zdarma

Po přihlášení uvidíš odemknuté lekce, které jsou k dispozici zdarma. Podívej se na ně a pokud ucítíš, že Ti můžeme pomoci, kup si přístup do celého kurzu. Pokud ne, můžeš zkusit někoho jiného. Mrkni třeba na lekci o akciích přímo zde.


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Seznam lekcí

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější k ovládnutí rychloučení a efektivní práce. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít zdarma ihned.

Produktivita

Kurzem Tě provede

Ing. Jan Hovad, Ph.D (vždy mu říkej Honzo). Honza je tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením, například prectime.cz s 80 000+ studenty, v roce 2018 prodaný Bettermind.cz nebo jeho projekt Metalearning.cz, který vytváří od roku 2014. Honza pracoval na projektech v USA/Číně, vystudoval Strojírenství, bakalářské Informační technologie, inženýrské Systémové inženýrství/Ekonomii a doktorát v Aplikované (geo)informatice. Postavil si vlastní hvězdárnu a stal se Astrofotografem roku focením hlubokého vesmíru. Nezastavil se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů prodělal ve 24 letech invazivní operaci srdce, až nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl zastaven a začal znovu. Odjel mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestselerů, aby našel řešení svých problémů. Začal díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a vedení. Založil DATABENDERS s.r.o. v které pomáhá lidem v oblasti sebevzdělávání. Změnil svůj život a rozhodl se, že v jeho kurzech změníš svůj život i Ty.

Jan Hovad hory
Jan Hovad poušť

Vzkazy od ostatních z kurzu

Toto jsou náhodně vybrané zprávy, které mi chodí do emailu či na sociální sítě. Není to krásné jako obvyklá sekce referencí, je to surové, bez úprav, print screen. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se. Všechna hodnocení a zprávy najdeš v sekci HODNOCENÍ ZDE.