Názory na kurzy metalearning.cz

Sekce referencí, nikdy ji nevěřím ani slovo. Nebaví mě ji vytvářet. Udělám to jinak, ukáži ti anonymizované a neosobní zprávy z Instagram stories. To jsem zatím nikde neviděl a dá mi to nejméně práce ;-)

Názor 0
Názor 1
Názor 2
Názor 3
Názor 4
Názor 5
Názor 6
Názor 7
Názor 8
Názor 9
Názor 10
Názor 11
Názor 12
Názor 13
Názor 14
Názor 15
Názor 16
Názor 17
Názor 18
Názor 19
Názor 20
Názor 21
Názor 22
Názor 23
Názor 24
Názor 25
Názor 26
Názor 27
Názor 28
Názor 29
Názor 30
Názor 31
Názor 32
Názor 33
Názor 34
Názor 35
Názor 36
Názor 37
Názor 38
Názor 39
Názor 40
Názor 41
Názor 42
Názor 43
Názor 44
Názor 45
Názor 46
Názor 47
Názor 48
Názor 49
Názor 50
Názor 51
Názor 52
Názor 53
Názor 54
Názor 55
Názor 56
Názor 57
Názor 58
Názor 59
Názor 60
Názor 61
Názor 62
Názor 63
Názor 64
Názor 65
Názor 66
Názor 67
Názor 68
Názor 69
Názor 70
Názor 71
Názor 72
Názor 73
Názor 74
Názor 75
Názor 76
Názor 77
Názor 78
Názor 79
Názor 80
Názor 81
Názor 82
Názor 83
Názor 84
Názor 85
Názor 86
Názor 87
Názor 88
Názor 89
Názor 90
Názor 91
Názor 92
Názor 93
Názor 94
Názor 95
Názor 96
Názor 97
Názor 98
Názor 99
Názor 100
Názor 101
Názor 102
Názor 103
Názor 104
Názor 105
Názor 106
Názor 107
Názor 108
Názor 109
Názor 110
Názor 111
Názor 112
Názor 113
Názor 114
Názor 115
Názor 116
Názor 117
Názor 118
Názor 119
Názor 120
Názor 121
Názor 122
Názor 123
Názor 124
Názor 125
Názor 126
Názor 127
Názor 128
Názor 129
Názor 130
Názor 131
Názor 132
Názor 133
Názor 134
Názor 135
Názor 136
Názor 137
Názor 138
Názor 139
Názor 140
Názor 141
Názor 142
Názor 143

Vzkazy z konce kurzu Úzkost & Panika

Praktický úkol posledního dne kurzu zní. " Co bys vzkázal sám sobě nebo člověku, který si nyní spustil první díl kurzu.". Ukážu ti zde ty poslední, abych tě nezahltil, bez úprav, tak jak byly napsány poslední den v kurzu. Věř, že nejsi na cestě sám. Drž se.

Vydrž a věř si! S tímto kurzem konečně pochopíš co se s tebou děje.

Po 2 rokoch utrpenia a zmierenia sa, s tým, že už nikdy sa nebudem cítiť dobre, som objavil tento kurz. Jednoducho a jasne vysvetľuje príčiny psychických problémov, chronického stresu, somatických bolestí, problémov zo spánkom. V každej lekcii som sa dozvedel, ako lepšie pracovať s mojimi problémami, techniky v kurze sú veľmi účinné a za 2 roky u psychológa, som neurobil, taký pokrok, ako tu už po cca týždni. Môj odkaz - "Nebojte sa a zmeňte svoj život, k lepšiemu". Andrej

Byla jsem vystrasena. Po par lekcich jsem se uklidnila a pochopila. Je to fajn pruvodce ktery je stale s tebou kdyz potrebujes.

Ďakujem, Cítim sa o veľa krokov vpredu a moja panika je aktuálne na znesiteľnej úrovni. Dokonca sú obdobia keď sa cítim úplne normálne a lepšie ako pred panickými atakami. Učím sa byť autentický k sebe a okoliu a prináša mi to radosť do života. Chvála Vám za tento kurz.

Na začiatku tohto kurzu, som si dal 10 myľníkov, cieľov, ktoré chcem dosiahnuť. K dnešnému dňu za ca 1.5mes je 7 z nich splnených. Ostatné 3 sú dlhodobé a moje činnosti k nim smerujú. Rovnako aj môj mindset. Kurz vrele odporúčam všetkým, ktorí cítia, že musia so sebou niečo urobiť. ...Honza, jedno veľké ĎAKUJEM. Adrián

Na začátku tohoto kurzu jsem byl v šíleném stresu ze svého pracovního života. Obklopil jsem se špatnými lidmi a pomalu jsem ztrácel kontrolu nad svou myslí až do stavu, kdy jsem pracoval efektivně méně, než hodinu denně, kvůli vznikajícím konfliktům. Částečně vinou mé neschopnosti. Částečně neetickým chováním hlavně jednoho spolupracovníka. Potápěl jsem se hlouběji a hlouběji... Zdálo se, že pro mě není východisko, přátelé ani rodina tomu nerozuměli. Bylo mi hrozně a bylo to na první pohled vidět i na veřejných místech soudíc podle pohledů lidí kolem. Jestli čekáte happy end, zklamu Vás, ještě mě čeká dlouhá a nejspíš nikdy nekončící cesta. Tento kurz a moje přítelkyně, která při mé v těchto těžkých časech stála mi umožnily vidět věci, které bych jinak neviděl. Nic není tak strašné, jak to vypadá, ráno moudřejší večera, práce není všechno... A hlavně nikdo nikdy nevyrostl na tom, že by si nastavil ambiciózní a nesplnitelné cíle. Ne, roste se pomalu, malými kroky. Je jedno, co říká spolupracovník nebo šéf, jestli něco nejde samo od sebe, většinou nebude chyba v tom, že je člověk líný nebo neschopný. Možná jste jako já překročili některé důležité kroky. Možná jste si jako já stanovili cíl, že kterého se pro Vás vyklubal neřešitelný problém. Možná máte strach to stoupnout a začít od znovu. Tento kurz mi pomohl nad svými strachy přemýšlet z úplně jiného úhlu pohledu. Jsou strachy, které je třeba překonávat a strachy, kterým je třeba naslouchat. Na Vás je rozhodnout se...

Jsem člověk trpící občasnými úzkostmi, který nikdy nezažil panický záchvat. Za sebe mohu říci, že velice pomůže pochopit, proč úzkosti vznikají a jak na ně reaguje naše tělo, což mi osvětlil právě tento kurz. Klíčem k tomu, aby člověk změnil svůj současný stav, je dlouhodobé a pravidelné praktikování cvičení uvedených v kurzu, která jsou velmi jednoduchá a dobře vysvětlená.

Když projdeš celý kurs, všechny lekce, překonáš démony i sebe, za čas docela i lehce

Udělej si z tohoto kurzu rutinu, každý den jedna lekce, pomalu, nikam nespěchej. Obohatí ti to den stejně jako mě, navíc se dozvíš nesmírně důležité informace o tom, co se vlastně děje v tvém těle a díky praktickým radám a cvičením začneš měnit svůj život a už nikdy nebude jako dřív. ;-)

Doporučuji, pochopíš jak vše funguje a co můžeš dělat, aby se tvůj stav zlepšil.

Vůbec se nerozmýšlej, jdi do toho! :) Mně to moc pomohlo, podařilo se mi lépe zvládat panické ataky a zlepšila se mi i psychika :) Držím pěsti, jsme v tom společně!

Pracuj na sobě, vyplatí se to. Bude to lepší, slibuju. Honzu ber s nadhledem.

AHOJ Honzi, moc děkuji za krásný a účinný kurz. Je to opravdu pecka! Člověk musi, ale chtít sám na sobě pracovat! Nevystoupit z rozjetého vlaku a pěkně dojet do cíle.Je to konečně něco co jsem po letech hledala a našla, co řeší příčiny problémů, které máme a hlavně jde člověk do sebe a řeší. Moc doporučuji tento kurz podstoupit.Začnete si více věřit a máte už jen sílu z toho, že na sobě makáte! Určitě si zakoupím další kurz Biohacking&Zdraví. Už se moc těším až začnu dál na sobě pracovat. RADKA

Udělej si tento kurz. Pomůže ti.

Věř, že to, jak se nyní cítíš, není trest. Nikdo si Tě nevybral, abys trpěl. Tenhle kurz Ti objasní příčiny a poskytne mnoho technik, jak se z téhle šlamastiky dostat. Ale nespěchej! Trvalo dlouho, než ses dostal až do stavu, ve kterém se nacházíš nyní. Proto bude i trvat nějakou dobu, než se z toho zase dostaneš. Ale nepřestávej věřit a makej na sobě. Vyplatí se ti to!

Kurz jednoznačně doporučuji. Netvrdím, že vás “100% “vyléčí”, ale ukáže vám cestu. Ono totiž pokud trpíte úzkostma, panikama, tak je to hlavně o tom, najít důvěru v sebe. A právě tento kurz vám ukáže, jak tu důvěru hledat. Ukáže vám jak pracovat s myšlenkami, velké množství technik, jak zvládnout nepříjemné tělesné stavy a celkově zdravější a vědomější přístup k životu - za mě úplně super “vychytávka” koncept hry. Doporučuji opravdu 1 lekce denně, nepospíchat a věřím, že určité zlepšení se dostaví u všech.

Je důležité nezůstat stát, ale jít. Jít i když je to těžké a hledat tu svojí cestu. Pro každého někde je. Ta, která mu vyhovuje. Možná ji nenajdeš hned napoprvé. Nevadí. To hledání je cesta...

Doporucujem jednotlivé lekcie opakovat.Mne pomohli metody,ktore kurz ponukal.Pravidelne uch trenujem hlavne v terenu.Nevzdavajte to w verte si.

Dozvíš se nové a rozšíříš stávající znalosti o tom, jak pracovat se svým tělem a myslí. Z informací se stanou zkušenosti, jak si je všechny prakticky otestuješ. Jdi do toho.

Na zaciatku cesty som bola uplne vyklepana co sa to deje. Uzkosti ma paralyzovali tak, ze som nebola schopna fungovat a hladala info co s tym. Velky zlom nastal ked som prestala tento stav odmietat (je jasne ze ho nikto nechce a odmieta ho no len to predlzuje tento bolestivy stav) a prijala ho bez soudu sebe sama ako fakt a zacala na tom podla lekcii pracovat. No a vysledok? Uzasna pomoc a nasmerovanie ako s tym dal a nezblaznit sa...Bol to najlepsie investovany cas i peniaze...je to praca so sebou na cely zivot ale tie nastroje ktorymi je clovek vyzbrojeny vam pomozu tento problem zvladat...drzim vsetkym palce🙏

Nevzdávej to. Prošel jsem celým kurzem a stojí za to to vydržet.

Důležité je nebýt na to sám. Mít někoho, kdo to s tebou sdílí. Může to být manželka, bratr, psychiatr kdokoli. Vědět, že je někdo, kdo Ti pomůže, když selžeš na cestě za úspěchem a vrátí Tě zpátky na trať.

Teď na konci kurzu je mi jasné, že problémy v našem životě je možné efektivně řešit jedině z vyšší úrovně vědomí - a tam tě tento kurz postupně vytáhne. Je jako mapa, která ukazuje nespočet možností, kudy taky může vést cesta ven z trápení. Když ti nesedne jedna, je tu k dispozici jiná. Jen je potřeba nějakou cestu si vybrat, zvednou zadek a dělat postupně ty kroky. Najednou si člověk nepřipadá úplně bezmocně! Honzo, díky moc! Skutečná hodnota kurzu je mnohem větší, než je jeho cena.

Kurz doporučuji pro všechny! Na základě tohoto kurzu člověk pochopí, jak funguje mysl a co se děje při různých situací a jak je řešit. Díky Radek

Vzkaz pro me: Po par lekcich prestane brada klepat o uplne dno.Je treba zkouset a makat, ale najednou clovek vi, a vidi veci z jineho uhlu, no a pak uz to jede.A ted uz to zalezi jen na me....

Ahoj, tento kurz ti pomůže určitě a kdybych je obsah znal před tím než jsem si ho koupil, tak bych si ho koupil stejně...děkuji Honzo.

Dobrý den. Něž jsem objevil stránky metalearning.cz, tak jsem bych úplně vyčerpaný a opravdu jsem si nevěděl rady. Po postupném procházení tohoto kurzu, jsem si spoustu věcí uvědomil. Hlavě fakt, že nepříjemné pocity, které cítí, jsou spusobené tím, co v životě jsem dělal špatně. Pracuji na sobě každý den, komplexně a snažím se být lepší, než včera. Není to jednoduché a chce to velkou dávku trpělivosti. Ale do mého života se vrací klid, proto budu na sobě nadále pracovat. Ti, kteří si procházejí podobnou životní zkušeností, přeji hodně trpělivosti, stát se lepším člověkem. Tento kurz mi velice pomohl pochopit, jak vše funguje. Doporučuji a držím pěsti ve vaší cestě. Jindra.

Původně jsem si přístup do metalerningu koupil zejména kvůli kurzům produktivita a investování. Do paniky jsem nakouknul jen ze zvědavosti, nenapadlo mě, že by pro mě mohl být extra přínosný. Rychle mi, ale došlo, že se pohybuji na tenkém ledě a že do panických stavů mám mnohem blíže, než bych si připustil a mentální zdraví se rychle stalo mojí prioritou. Bylo pro mě složité nepřeskakovat a opravdu kurzem procházet den po dnem. Občas jsem vynechal několi dní za sebou občas zase zkouknul několik lekcí v jednom dni. Vždy jsem se ale snažil implementovat praktické úkoly do svého života. Právě ty pro mě byly zásadní a nejvíce přínosné.

1] Postupuj opravdu pomalu 1 lekce denne, v pripade praktickeho ukolu i 1 lekce obden, kdyz zapomens, neboj, dostanes upominkovy email od Metalearning:-). 2] Vyclen si pravidelne kazdy den 30min - 60min na lekci + prakticka cviceni. Kdyz 1 den nebudes moct, nevadi, nejsme roboti, ale pak se vrat zpatky na svou cestu. Nesnaz se dohnat ztraceny den, najed zpatky na max. 1 lekce za den. 3] Porid si denik, zapisuj si poznatky, kontroluj si (napr. denik/excel) pravidelne vykovani nejake techniky (neco jako Buzer listek Petra Ludwiga): meditace - muzes vyzkouset i nejakou jinou s hudbou - napr. lenkacerna.cz, krabicove dychani, studena sprcha, bioenergetika (trauma&tension release) 4] Kurz je nabity technikami, nesnaz se je zaclenit hned vsechny najednou, to nejde, vyber si jen nektere, ktere te oslovi, cca 3 - 4 techniky za mesic. Postupne pridavej dalsi. 5] Pis si denik, jak se citis, mozna mas pocit, ze ti je porad blbe, ale jen denik ti rekne, zda ti je mene casto blbe a zacina byt vice dni, kdy ti je dobre. 6] Budou dny, kdy ti kurz bude pripadat "vagni" a porad dokola o tom samem a mozna si i reknes, ze to byly vyhozene penize a ze stejne informace jsou i volne dostupne na youtube. Je to pravda, nenajdes v nem o moc vic, nez je volne pristupne na internetu, ale pridana hodnota kurzu je v tom, ze jsou lekce poskladane jedna za druhou, ukazuji cestu, jak jit. Dava ti rad a duslednost tim, jak je zorganizovany. 7] Mej trpelivost. Zmeny necekej za den na den, ale uz po cca 14 dnech budes pozorovat drobne zmeny, tak vytrvej. 8] Naplanuj si, kdy se ke kurzu vratis a zapokujes si nektere lekce - Opakovani je matka moudrosti:-). A naplanuj si postupne zarazovani technik z kurzu jako experiment. Technik je tam cca 15, ale za mesic se da kvalitne zaradit tak max. 3-4.

Kľud, uvolnenosť a rodosť zo života, ktorú teraz mám prajem všetkým. Tie peniaze sú absolutne zanedbateľné v porovnaní s vedomosťami a praktikami, ktoré získate. Po doslova pár vecných videách a vyskúšaných technikách už nemám v hlave celú dobu negatívne myšlienky o všetkom čo som robila, že nebolo nič dostatočne dobré, hodnotné, aby som sa sama za to pochválila. Zažívala som panikcké záchvaty a úzkosti dokonca pravidelne, mala som poruchu spánku, ktorá viedla až k aktívnej nespavosti. Dnes sa cítim uvolnene, pocit stresu takmer úplne vymyzol, spávam kvalitne celú noc, panický záchvat som mala už si ani nepamätám kedy a aj keď mám nezdravo negatívne myšlienky viem, že je to v poriadku a nič si nevýčitam.

skvělý kurz, Honza je sympaťák, vysvětluje pochopitelně jak co funguje a techniky na zvládání panik a úzkostí jsou funkční

Kurz na paniky a úzkosti jsem absolvoval v rámci neomezeného přístupu na metalearning.cz. Samostatně bych si tento kurz nezakoupil, jelikož mám to štěstí, že nejsem cílovou skupinou tohoto kurzu. Musím však říci, že mi i beztak kurz hodně dal, jelikož se stresem jako takovým se setkáváme na každodenní bázi prakticky všichni a je dobré minimálně teoreticky znát, jak to všechno v našem těle funguje a zapojovat třeba některé praktické techniky jako je např. práce s myšlenkami a pocity jako jakousi preventivní očistu mysli. Btw největší harajuku jsem prožil u lekce na silové pózy! :)

Keď som začínal pred 5 týždňami mal som šialený strach. Strach že mám nejakú vážnu chorobu, triasli sa mi ruky, mal som problém s koncentráciou, pamäťou, mal som strach že ma nič nebude v živote baviť, že sa môj stav bude zhoršovať, a kopec iných fyzických aj myšlienkových stavov. Kurz ma zachránil. Každý diel som si pozrel, spoznámkoval a hneď aj dal do praxe v mojom živote. Začal som svoje telo robiť šťastným a ono mi vrátilo šťastie. Pamätám si keď som bol na začiatku a čítal tieto komentáre a rozmýšľal či si kurz zaplatiť alebo nie. Preto som teraz píšem. Pozri si ho, prepíš si čo najlepšie poznámky, aby sa ti to uložilo do hlavy a hneď od Toho dňa to začni robiť v praxi, nečakaj a uvidíš ako sa pomaličky začne všetko zlepšovať.

Dostal jsem se z šílených stavů úzkosti.Zabojoval jsem, jsem ochotný pracovat na sobě, nepolykat antidepresiva, věřit, že tuto cestu zvládnu.. . Kurz mi dal to, co jsem potřeboval. Inspiraci, berličky, objasnění, megapomoc.. Moc dík.

I když to vypadá jako konec světa, je to jen nový a lepší začátek. Panika a úzkost je kámoš, který tě varuje sám před sebou, že něco děláš v životě blbě.

Všetko utrpenie je len súčasťou našej životnej púti a vďaka nemu sme doslova nútení hľadať hodnotné odpovede na zákutia našich miyslí a životov ktorým nerozumieme. Je to možnosť posunúť sa ďalej, zahodiť nepotrebné a naučiť sa pozorovať a reagovať len na to podstatné. Je na čase vyhodiť odpadky, staré nefunkčné vzorce minulosti ktoré nám sťažujú život a tento kurz nám poskytuje pár smerových tabuliek vďaka ktorým sa dostaneme na miesta (v hlavičke) kde to môžeme spraviť. Samozrejme, cesta týmto kurzom nekončí, tak ako ani smrťou. Nikdy sa nesúďte a majte sa radi. Naša dokonalosť spočíva v nedokonalosti. Každý z nás je jedinečný, jediný originál.

Lekce o opici, logice a databázi by měla být vyučovaná na školách. Je to to nej! Těžím z této lekce i celého kurzu stále, každodenně. Pomohla mi pochopit, jak to funguje, a pak už to šlo jenom k lepšímu. První panickou ataku jsem dostala ve svých čerstvě 40 letech, půl roku po třetím porodu. Vyčerpaná, nevyspalá, nevyživená, na posledním místě žebříčku. Teprve po dvou letech mi to secvaklo. V kurzu toto není zmíněno, ale u žen kolem 40. roku (ještě dlouho před menopauzou) dochází k perimenopauze a já jsem postupně vysledovala, že panické ataky přichází vždy v různých fázích cyklu v závislosti na hladinách hormonů, které jsou v tomto věku poblázněné podobně jako v pubertě. Estrogen vystřeluje do závratných hodnot a pak zase padá k nule a progesteron nenápadně mizí a nevyvažuje tu estrogenovou bláznivou jízdu. Takže kurz jednoznačně doporučuju, je to to nejlepší, co jsem mohla potkat a děkuju za něj! Člověk ale nesmí spoléhat jen na to, že si poslechnu kurz, musí sám ty techniky fakt dělat a ještě navíc jít třeba i dál za hranice kurzu, jako to bylo a stále je u mě. Objevuju dál, ale ten kurz byl ten nejlepší začátek.

Tento kurz jsem hledal za účelem jedné otázky, jak pracovat s úzkostí? Tento kurz je velice kvalitně propracován a dokáže člověku pomoci úplně přehodnotit život. Cesta je dlouhá, ale je nutné vydržet. Každému tento kurz doporučuji a doporučuji stále pracovat a pouštět si lekce s časovým odstupem. Konečně pochopíš, co se s tebou děje. VZKAZ SOBĚ, OSTATNÍM A HONZOVI: ZÁKLAD JE VYDRŽET A STÁLE NA SOBĚ PRACOVAT. JE TO TĚŽKÉ, ALE BEZ PRÁCE TO NIKDY NEPŮJDE. KDYŽ JE TI NEJHŮŘ POUŽIJ BERLIČKU A PAMATUJ, ŽE SE JEDNÁ O ÚZKOST A UVĚDOM SI PROČ SE TAK STALO. HONZO, RÁD SE S TEBOU SETKÁM A POKECÁM. 😊

Dlho som sa ku kurzu odhodlával. Ale som rad že som ho prešiel. Mal som to urobiť už skôr. Ďakujem a odporúčam všetkým ktorí váhajú.

Jestli čekáš na někoho, nebo něco, že tě to vytáhne z bryndy, tak si vedle. Ano je spousta pomůcek v podobě léků, postupů atd. Ale bez toho aniž bys pochopil co se vlastně děje, co to všechno znamená, a hlavně bez tvého vlastního přičinění to nefunguje. Ano je to těžké, i dlouhodobé, ale když budeš makat, stojí to za to. A hlavně nepřestával i když se cítíš dobře, tam je hlavní potenciál dostat se dál. Jak říká já Honza, ne zpět, ale jinam, dál.

Naprosto skvělý kurz. Myslím, že práce mě čeká ještě hodně, ale nyní už vše chápu a vím proč se mi tak děje. Ale hlavně, už vím co a tím! Zachránilo mi to život! Obrovské díky za tento kurz a za tebe Honzo :)

Tenhle kurz je zajímavě provedený a je fajn, že se k jednotlivým lekcím člověk může vracet a zároveň i přibývají lekce nové. Mým problémem byla TRPĚLIVOST, ale ta je důležitá, proto nespěchej, buď otevřený novým informacím a snad se u nás všech změna brzy projeví :-)

Ahojky Honzi, diky za,tento kurz. Prosla,jsem si uzkostmi I panickymi ataky. Moc hezky popisujes, jak vsechno v tele I mysli funguje!!! Ale hlavne davas I praktické ukoly, jak vse zvladnout... urco bych do toho sla znova, posunulo me to zase o krok dopredu. Myslim, ze klicove je mit trpělivost a nespechat, presne jak rikas... i kdyz byt trpelivy, je hooodne těžké😉 diky❤

Neboj se, dá se to zvládnout!

Tento kurz mě velice překvapil svojí jednoduchostí a jasností. Pochopila jsem mechanizmus, který mě velice pomohl a také to, že bez praxe a změny myšlení to nepůjde. Po každodenním používání technik po pár týdnech cítím nárůst energie, vnitřní zklidnění, více vidím pozitiva a radost. Také se více objevuje víra ve svojí cestu a i když jsou nám předkládány samé negativa vnitřně najednou cítím, že pro každého z nás se cestička řešení může otevírat dál, když se zklidníme a začneme vnímat svůj vnitřní stav - pocity, myšlenky a svoje tělo. Vím někdy to hodně bolí a ego nám předkládá jak to nemůže fungovat a bude nám pořád zle. Nevěřte tomu časem se to opravdu prolomí. Chce to vydržet a denně s tím pracovat. To je moje zkušenost s tímto kurzem. Moc děkuji Honzovi za to, že něco takového vytvořil a věřím, že tím pomáhá hodně lidem. Tato investice se opravdu vyplatí a určitě budu šířit dál tato práce za to stojí. Vím je to asi moc dlouhé, ale v kratší verzi bych nemohla sdělit vše. Děkuji moooc za pomoc Alena

Nebudu psát neboj, bude to zase dobré, protože ono je to dobré už teď, i když tě to pomalu zaživa rozemílá na prach.. vlastně ne pomalu, ale docela rychle :) Až tě to rozemele úplně, tak budeš moct začít znovu a lépe. Zrodí se tvoje nové lepší já, hodně podobné tomu minulému, ale bez starých šrámů na duši. Zrození hodně bolí, rodila jsem 3 děti, ale tenhle porod byl teda ještě o level vejš :) Od této chvíle už bude každý nový den o fous lepší než den předchozí. Wow, koukám že sem napsala dost ezo znějící vzkaz, kdo by to do mě řekl :) Honzovi lekce, jsou naopak velmi věcné, racionální, dávají perfektní smysl a den po dni tě vytáhnou z tohohle očistce.. a to docela rychle ;) Z počátku to pro mě bylo opravdu děsivé a nechala jsem si předepsat Neurol, pro případ nouze největší, ale nakonec jsem si ho ani brát nemusela. Kdo má rád citáty, tak si třeba může vygůglit "Cesta pokory" od Jeffa Fostera. Honzo díky!

Ahoj, kurz předčil má očekávání. Konečně jsem pochopila, co se mi snaží tělo sdělit a získala motivaci a neocenitelné návody jak se opět cítit lépe. Honzo díky, a už šetřím na další tvoje kurzy :-)

Ahoj, mám za sebou celý kurz a už ani nevím, jak hrozně mi na začátku bylo. Vlastně jo, byla jsem zoufalá, vyklepaná, naštvaná, ptala jsem se, proč já? A už zase! Nechci! Teď mám za sebou hodně mentální práce, ale je mi dobře! Kurz mi vážně moc pomohl. Takže Honzovi velký dík a vám ostatním držím palce, určitě to pomůže a bude líp, věřte! Katka

co bych si teď sám sobě vzkázal: ??? DĚLEJ KURZ PRAVIDELNĚ!!! OPRAVDU PRAVIDELNĚ!!! DĚLEJ ÚKOLY. Bez přemýšlení. Opravdu je udělej.

Nie je všetko len o výsledkoch, dôležitá je aj cesta ktorá k nim vedie.

Ahoj, chtěl bych vám říct ať při průchodu kurzem rozhodně nikam nespěcháte a opravdu realizujte praktické úkoly! Nečekejte zázraky, kurz vás dokáže dostat z toho nejhoršího, ale je to dlouhá cesta a v určité formě se se svými problémy budete potýkat celý život! Udělejte z toho svou přednost!

Pojď do toho! Buď trpělivý a postupuj poctivě a pomalu dle doporučení - 1 lekce 1 den. Hodně štěstí!

Ahoj, asi vím jak se cítíš, ten strach který pohlcuje celou tvou osobu. Strach, že už nikdy to nebude jako dřív. Bude! Ale trochu jinak. Víc vědomě. Netlač na sebe. Jdi po malých krůčcích, ikdyž by si chtěl/a aby už tohle utrpení skončilo. S ťím to kurzem vyrosteš a možná až do nebe. Přeji Ti slunce v duši a tobě Honzo díky za vše.

Pokud tě osud zavál k tomuto kurzu neváhej, nebudeš litovat! Neuvěřitelně tě posune na úroveň jiné bytosti než jsi byl.

IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Média

INSTAGRAM

Stories a posty