Osobní konzultace & vedení

Hluboké ponory do mnoha superschopností 21. století

Ing. Jan Hovad, Ph.D., Metalearner, Essentialist, Generalist, Biohacker, Investor, Engineer, Stoic, Minimalist, Creator, Tech guy & Astronomer, (Integrated) Male, Spearfisher

Ceny konzultací & mého času

Konzultace probíhají online v případě, že jsem mimo ČR (cca polovinu roku). Pokud jsem v ČR, konzultuje se v Praze (Vnitroblock/Kafe Pragovka) nebo Červený Kostelec. Vyber si prosím délku předkoupeného času pro své konzultace - instrukce ti dorazí do emailu po uhrazení. Zakoupený čas lze dělit do více konzultací, ale minimální délka je vždy 90 minut! Delší konzultace můžeme trávit i v přírodě jak v Praze tak v Červeném Kostelci. Zakoupený čas je nutné využít nejpozději do 1 roku od uhrazení.

czk_icon_active    eur_icon_active
Konzultace 90 minut

90 minut

Poukaz k vytvoření rezervace, instrukce dorazí emailem.

2 399 Kč s DPH
 • Online - Skype/Facetime/...
 • Offline - Praha nebo Červený Kostelec (dle dohody)
 • 100% anonymita
 • 90 minut předplaceného času - nelze dělit
Konzultace 180 minut

3 hodiny

Poukaz k vytvoření rezervace, instrukce dorazí emailem.

4 798 Kč s DPH
 • Online - Skype/Facetime/...
 • Offline - Praha nebo Červený Kostelec (dle dohody)
 • 100% anonymita
 • 3 hodiny předplaceného času
 • Delší konzultace, pokud máš více otázek
Konzultace 360 minut

6 hodin

Poukaz k vytvoření rezervace, instrukce dorazí emailem.

9 596 Kč s DPH
 • Dostatek času pro hluboké ponory
 • Delší konzultace mohou být i v přírodě, Praha nebo Červený Kostelec
 • 100% anonymita
 • 6 hodin předplaceného času
 • Lze využít i pro jednu velkou konzultaci v přírodě

Pokud si konzultace nemůžeš dovolit, postupuj v tomto pořadí. 1) YouTube metalearning.cz (zdarma) 2) Kurzy metalearning.cz (30 CZK / 1 lekce) pro neomezený přístup 3) Až poté konzultace - budeš již chápat základy, něco na sobě odpracuješ a náš společný čas bude využit diametrálně jinak než opakováním základů.

benefitycz benefitplus edenred sodexoJako DATABENDERS s.r.o. | 109474Jako DATABENDERS s.r.o. | 109474 gopaysupported0 gopaysupported1 gopaysupported2 gopaysupported3 gopaysupported4 gopaysupported5 gopaysupported6 gopaysupported7 ethereum bitcoin

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Jsme plátci DPH. Děkujeme, že nám posíláte část energie, kterou vám dáváme v podobě lekcí zpět. Jen díky tomu můžeme kurzy dlouhodobě rozšiřovat.

Tématické oblasti

Tato sekce neslouží k budování důvěry mezi Tebou a mnou. Pokud jsi zde tak mě pravděpodobně již znáš z obsahu, který tvořím. Můj čas je to nejcennější co mám a poptávka již před mnoha lety překročila dostupnou nabídku. Omezuji počet termínů a držím stále stejnou cenu. Jsem primárně generalista, sekundárně specialista ve více odvětvích. Právě prolínání více oborů, držení si nadhledu nad mnoha tématy, je klíčové pro všechny konzultace, které spolu absolvujeme. Specializuji se na směry odpovídající kurzům v metalearning.cz - stres, finance, efektivní učení & práce, biohacking a integrace mužského sebevědomí. Protože nic není nikdy úzké, ale vždy provázané.

Stres

Úzkost & Panika

Mám za sebou 10 let panických záchvatů, úzkostí a kolapsů. V tomto směru mám tak 100x více nastudovaného a také prokolabovaného času než v mém IT Ph.D :-)

Pasivní příjem

Finanční gramotnost

Začalo to programováním automatických robotů na burze, mnoha projekty, správou 7mi místného portfolia až po aktuální situaci, kdy finanční rovinu života již řeším z pohledů, které jsou většině lidem cizí.

Koncept hry

Diverzifikace života

Jak najít smysl v životě a nezanedbat ani jednu z důležitých kategorií? Tedy zdraví, sebevzdělání, práci, finance, vztahy a své sny? Společně se to naučíme.

metalearning

Integrita muže

Muži již nejsou muži, ale Hodní kluci. Role nikdo nepředává. Sebevědomí stojí na chatrných berličkách. Duchovní směr neexistuje. Nikdy ale není pozdě.

Efektivita práce

Metalearning

Umění se učit, efektivně pracovat, hledat klišé jménem práce, kterou bych zítra dělal i zadarmo. Včetně hardskills - automatizace, programování, vývoj, startupy ad.

Biohacking

Biohacking

Převezměte odpovědnost za své tělo a mysl. Optimalizujte své jídlo, pohyb a fungování mysli.