Šumava 2024, 6 dnů, 110 km

Kde: Z Nové Pece do Železné Rudy

Srdcová záležitost, Šumava. Nápad projít společně Šumavu vznikl v roce 2023. V srpnu jsme společně s Milanem a Honzou procházeli skrze nekonečné lesy s tématem sociální dynamiky ze závěru kurzu Sebevědomí & Mužská integrita. Povídání to bylo natolik zajímavé, že jsem začal vymýšlet další termín. Hotely mi již mnoho nepřinášejí a tak tentokrát vezmeme své stany, spacáky, přenosné vařiče a vyrazíme putovat & diskutovat do přírody.

Kapacita tohoto termínu je jen 8 osob. Chci, abychom měli dostatek prostoru pro povídání 1 na 1, ale také i možnost slyšet se v rámci celé skupiny, lépe se poznat. Téma přechodu není fixované na žádný specifický okruh z metalearning.cz. Můžeme probrat cokoliv k čemu nás cesta navede. Z mé strany jsou to samozřejmě oblasti jako je stručně stres, biohacking, investice, mužská integrita, produktivita, lov či další oblasti v kterých se dlouhodobě vzdělávám. Strávíme společně 6 dnů během kterých projdeme hlavní pás Šumavy - více k detailnímu itineráří níže v programu. Stručně - vyrazíme z vlakového nádraží v Nové Peci a budeme se posouvat po jednotlivých nouzových nocovištích směrem na západ. Doporučené vybavení najdeš na konci této stránky. Celková délka trasy je 100 - 110 km, které si v klidu rozdělíme na někdy delší a někdy kratší etapy. Budu se na vás těšit!

czk_icon_active    eur_icon_active

Zbývá míst:
0 z dostupných 8

DŮVODY PROČ VYRAZIT

 • Méně věcí, více zážitků, více života do života

  Na tento týden budeš vzpomínat mnohem déle, než na nový iPhone XYZ pod stromečkem. Ze zážitků tohoto týdne budeš čerpat velmi dlouho.

 • Objevíš krásu Šumavy

  Mnoho let jsem hledal krásná místa převážně v zahraničí. U nás v ČR jich máme ale také mnoho. Jedním z těch nezapomenutelných je Šumava.

 • Poznáš partu super lidí, chodící mužský kruh

  Výhodou metalearning kmene je, že všichni máme velmi podobné hodnoty a jdeme si vlastní cestou na které se společně inspirujeme. Není nic lepšího, než během týdne potkat 8 takových lidí.

 • Síla, odvaha, mistrovství a čest

  Pepo, kolik máš kámošů a co s nima děláš? Pepa mlčí ... taková je častá realita. Máme kolegy ale nemáme kamoše. Nemáme chlapy s kterými bychom dělali chlapské aktivity. Reprezentovali démonické přednosti. Sílu, odvahu, mistrovství a čest. A stejná otázka platí i pro ženy, protože i ony často nemají žádné "kámošky" a situace je ve výsledku stejná.

 • Vzdělání v řadě odborných schopností

  Od tiché chůze až po hlubší debaty napříč směry z metalearning.cz a možná i mimo ně.

 • Pokud Tě už hotel nebaví

  Hotely a Airbnb používám už hodně dlouho - jenže upřímně ... už mi nepřidávají žádnou velkou hodnotu. Příliš komfortu mi přináší spíše záporné body a proto vyhledávám ty kladné. V tomto případě je tvoří stan, batoh, vařič, quilt, karimatka a krásná místa v přírodě.

 • Sdílení, reflexe, autenticita

  Na cestě můžeš být v klidu autentický, sám sebou. Kdykoliv si můžeš zalézt do svého stanu a dopřát si čas pro sebe, prostoru bude dostatek. Sdílení a reflexe bude efektivnější ve společnosti dalších, kteří tě mohou v mnoha ohledech inspirovat a posunout.

 • Objevíš role, hodnoty, hranice

  Během týdne potkáš zajímavou krevní skupinu lidí v novém kreativním prostředí. Budeš více ve spojení bez distrakcí sám se sebou. Objevíš své hranice, hodnoty a možná i nové inspirativní role v rámci skupiny.