Praha Meet-Up Vol. #1

Kdy: 17. 3. 2024

Kde: Pracovna, Žižkov

Od roku 2015 jsem čas od času - méně a méně, dělal otázky a odpovědi živě na YouTube. Problém (pozitivní), nastal v době, kdy jsem více a více času trávil v zahraničí a neměl jsem během roku často přístup k vysokorychlostnímu internetu a vlastně ani moc chuť vysílat živě online bez reálného kontaktu s vámi všemi. A proto zavádím jinou formu setkání. Sejdeme se na 3 hodiny v omezeném počtu v Praze a uděláme si vlastní interaktivní Otázky a odpovědi živě včetně pestré diskuze nad vším, co se kolem témat metalearning.cz točí. Na toto setkání si tak určitě přines své otázky, které můžeme probrat. Já si samozřejmě donesu své taky. Za těch 10 let jich mám opravdu hodně. Budu se na vás všechny těšit.

czk_icon_active    eur_icon_active

Zbývá míst:
0 z dostupných 21

1 300 Kč

Po uhrazení je Tvé místo automaticky rezervované.

PROGRAM

3 hodiny prostoru na vaše otázky a s nimi spojenou diskuzi.

  • Neděle 17 Bře 2024
13.45 - 14.00

Příchod a zahnízdění v Pracovně

Doraž raději o pár minut dříve, začneme přesně ať využijeme celý rozsah 3 hodin.
14:00 - 17.00
Honza

Otázky & odpovědi & diskuze

A určitě proběhne i přirozený networking 🥳
17.00

Ukončení diskuze

Vytrvalejší jedinci se mohou přesunout k diskuzi někam na večeři :-)

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Praktické info - k této události není mnoho otazníků.

Prostory

Pro tento event jsem vybral zajímavé prostředí Pracovny na Žižkově. Budeme mít na 3 hodinky k dispozici největší prostor loftu. Kapacita je 65 lidí v přízemí a 35 v patře, akci ale udělám komornější, ať se dostane na každého.

Otázky a odpovědi

Na akci si s sebou přines všechny své otázky, které se týkají metalearning.cz kurzů a témat. Budeme mít 3 hodiny na interaktivní diskuzi v které se určitě značně zapojíte vy všichni.