Setkání metalearning.cz III. | Krkonoše 2024

Kdy: 27.9. - 29.9.2024

Kde: U Hančilů, Velká Úpa, Krkonoše

Podzimní termín plný přírody, skvělých lidí, 3 odborných bloků, saunování a pohody v Krkonoších. Tak si představuji tento termín. V sobotu si dáme nějaký výšlap dle dohody - buď na nejvyšší horu ČR Sněžku a nebo vybereme nějaký z dalších vrcholků v okolí - třeba Černou horu. Každý den se na hrubě 90 minut zanoříme ve společné místnosti volně do odborných bloků. Tento víkend to budou investice & finanční gramotnost, workouty a můj srdcový stres. Termín je samozřejmě určený pro všechny - tedy pro ženy, muže & děti. Věřím, že během víkendu potkáte mnoho lidí ve stejné krevní skupině!

Detailní (provozní) informace najdeš níže. V kostce, sejdeme se v pátek odpoledne (17:00) ve Velké Úpě na chalupě U Hančilů a strávíme společně super víkend v nádherném prostředí hor. Konec akce je plánovaný kvůli úklidu chalupy kolem 15:00 v neděli. Program namícháme dle složení vás všech od naprosté povídací volnosti, saunování (juch), procházky venku - výstup na Sněžku, Černou horu a další, po tématické bloky z metalearning sfér. Těším se na vás!

czk_icon_active    eur_icon_active

Zbývá míst:
10 z dostupných 17

Záloha 1 800 Kč

Pro zarezervování místa je nutné uhradit zálohu a následně zbytek částky na místě v hotovosti 4 000,- (dohromady 5 800,-).

PROGRAM VÍKENDU

S jednotlivými bloky budeme případně hýbat dle počasí a chuti.

  • Pátek 27 Zář 2024
  • Sobota 28 Zář 2024
  • Neděle 29 Zář 2024
17.00 - 18.00

Příjezd na chalupu U Hančilů

V klidu a v pohodě, příjezd + rozdělení míst na spaní, seznámení se ...
19:00 - 21.00
Honza

Stres Deep Dive + diskuze

Hned v pátek si dáme jeden odborný blok. Uhnízdíme se v jedné ze společenských místností a hluboce se zanoříme do stresu. Vše interaktivně včetně diskuze. Až budeme mít dost, přesuneme se do sauny nebo na společenský večer.
21.00 - 23.30

Společenský večer & Sauna

V hlavní místnosti v horním patře můžeme drbat do 23:30, poté případný přesun nočních sov do spodního patra chalupy (večerka).
23:30+

Večerka (tichý režim)

Diskuzní klub v horním patře chalupy ruší ve všech 5 přilehlých ložnicích a proto se noční sovy odeberou o patro níže :-)
7.00 - 9.00

Budíček & Snídaně & Půst & Trénink?

V klidu a pohodě, někdo se vyspí, někdo bude vypadat jako zombie, protože nedokázal jít včas spát. Obojí je v pohodě. Hned jak se zkulturníme, přejdeme na další část programu.
9:30 - 16.00

Společný výlet, Sněžka nebo Černá hora (dle počasí)

Dojdeme kam dojdeme, možná na Růžohorky, možná na Sněžku, Černou horu. Cestou navštívíme nějaké místní horské centrum biohackerské gastronomie kde dělají borůvkové knedlíky a odpoledne se opět vrátíme do chaty. Pokud Krakonoš nedovolí, zůstaneme na chalupě a zařadíme další odborný blok.
16.00 - 18:30

Regenerace & Sauna & Volno

Určitě budeme lehce grogy (naše nohy budou) a proto si dáme chvíli oraz.
18:30 - 20:30
Honza

Reálná finanční gramotnost & Investice

Žijeme v 21. století a směna energie patří k nezbytnému prvku v našich životech. V tomto bloku se podíváme jak energie funguje, co s ní lze dělat, jak ji spravovat, jak ji vnímat.
20:30 - 23:00

Společenský večer

Jinými slovy večeře, sauna kdo chce, povídání & diskuze. Poté večerka či tichý přesun do spodních pater.
7:00 - 9:00

Budíček & Snídaně & Půst & Trénink?

V klidu a pohodě, někdo se vyspí, někdo bude vypadat jako zombie, protože nedokázal jít včas spát. Obojí je v pohodě. Hned jak se zkulturníme, přejdeme na další část programu.
9.00 - 11.30
Honza

Efektivní pohyb + Druhy workoutů

Ať už vážíš 120 kilo, máš jen 10 minut denně nebo ti přijde posilka 3x týdně nuda ... a k tomu tušíš, že bez pohybu tvé tělo pohoří a nebo už částečně hoří. Přesně pro tebe bude určený tento blok.
11.30 - 15.00

Krátký výlet do přírody + pozvolný odjezd z místa činu kolem 15:00

V okolí existuje spousta tras, které můžeme využít na krátký, 2-3h výlet, improvizovaný oběd na louce atp.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Co si vzít a nevzít. Praktické info

Počasí

Počasí je v tuto chvíli těžce odhadnutelné, uvidíme jaká bude zima 2024. Doporučuji improvizovat dle aktuální situace pár dnů před termínem. Uvidíme!

Chalupa, spaní a vybavení

Rozvžení jednotlivých místností a postelí nalezneš přímo u webu Martina Hančila na tomto odkaze. Lůžkoviny jsou na místě. V podkroví objektu se nachází velká společenská místnost s vhodně umístěnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, varné desky, velké lednice s mrazákem, mikrovlnné trouby, varné konvice, toustovače, s velkým stolem, barovým pultem a sedací soupravou. Po obvodu této společenské místnosti jsou dveře do celkem 5 ložnic. Využít můžeme samozřejmě i saunu ve spodním patře objektu.

Co není součástí ceny?

Součástí ceny není doprava na/z místa startu & jídlo. Na chalupě je kuchyň v které je možné vařit - pozor ale na počet lidí, je nás 16, takže 24h vývar prosím nedělat 🙃.

Kde mohu zaparkovat?

Ideální je zaparkovat dole ve Velké Úpě na velkém parkovišti. Přímo u chalupy je parkovací místo tak pro 4-5 aut, ale pokud bude sníh, tak se o výjezd nahoru vůbec není dobré pokoušet. Pěšky z parkoviště je to kousek, hrubě 30 minut do kopce. Na Parkování budete mít slevu 40 % na základě Karty Hosty, kterou dostanete do emailu po check-inu.

Jak se dostat do Velké Úpy

Pokud nejedeš autem a jedeš z hlavního směru od Prahy, tak je ideální přímý vlak do Trutnova či jakýkoliv jiný vlak do Trutnova z kterého potom navazují další spoje. Spolujízdu můžete domlouvat v privátní Whatsapp skupině (pozvánka bude zaslána včas před termínem).

Jak funguje záloha

Pokud zjistíš, že z nějakého důvodu nemůžeš dorazit, uvolním tvé místo veřejně na webu. Pokud se tvé místo obsadí, zašlu ti zálohu zpět na účet. Pokud se neobsadí, můžeš sehnat náhradníka ještě ty - v opačném případě záloha propadne.