Setkání metalearning.cz I. | Krkonoše 2024

Kdy: 5.4. - 7.4.2024

Kde: U Hančilů, Velká Úpa, Krkonoše

Toto jsem plánoval opravdu dlouho a nyní nadešel čas vrátit se zpět na místo činu v kterém jsem před 5 lety proškolil stovky lidí skrze různá témata. Toto bude první oficiální metalearning.cz sraz určený pro všechny - tedy ženy, muži & děti. Tento vypsaný termín je pro mě velká nostalgie, před 5 lety jsem organizoval během roku mnoho workshopů právě na chalupě U Hančilů v Krkonoších. A po 5 letech kdy je vás asi tak 10x více je čas setkání obnovit a setkat se s vámi všemi. Tentokrát čistě pod hlavičkou metalearning.cz. Věřím, že během víkendu potkáte mnoho lidí ve stejné krevní skupině!

Detailní (provozní) informace najdeš níže. V kostce, sejdeme se v pátek odpoledne (17:00) ve Velké Úpě na chalupě U Hančilů a strávíme společně super víkend v nádherném prostředí hor. Konec akce je plánovaný kvůli úklidu chalupy kolem 15:00 v neděli. Program namícháme dle složení vás všech od naprosté povídací volnosti, saunování (ano je tam super sauna), procházky venku (dáme Sněžku? :-) ), po krátké hlavu příliš nezatěžující tématické bloky z mých sfér. Těším se na vás!

czk_icon_active    eur_icon_active

Zbývá míst:
0 z dostupných 17

Záloha 1 800 Kč

Pro zarezervování místa je nutné uhradit nevratnou zálohu a následně zbytek částky na místě v hotovosti 4 000,- (dohromady 5 800,-).

PROGRAM VÍKENDU

S jednotlivými bloky budeme případně hýbat dle počasí a chuti.

  • Pátek 05 Dub 2024
  • Sobota 06 Dub 2024
  • Neděle 07 Dub 2024
16.00 - 18.00

Příjezd na chalupu U Hančilů

V klidu a v pohodě, příjezd + rozdělení míst na spaní, seznámení se ...
18:30 - 20.30
Honza

Stres Deep Dive + diskuze

Hned v pátek si dáme jeden odborný blok. Uhnízdíme se v jedné ze společenských místností a hluboce se zanoříme do stresu. Vše interaktivně včetně diskuze. Až budeme mít dost, přesuneme se do sauny nebo na společenský večer.
20.30 - 23.30

Společenský večer & Sauna

V hlavní místnosti v horním patře můžeme drbat do 23:30, poté případný přesun nočních sov do spodního patra chalupy (večerka).
23:30+

Večerka (tichý režim)

Diskuzní klub v horním patře chalupy ruší ve všech 5 přilehlých ložnicích a proto se noční sovy odeberou o patro níže :-)
7.00 - 9.00

Budíček & Snídaně & Půst & Trénink?

V klidu a pohodě, někdo se vyspí, někdo bude vypadat jako zombie, protože nedokázal jít včas spát. Obojí je v pohodě. Hned jak se zkulturníme, přejdeme na další část programu.
9:30 - 16.00

Společný výlet, směr Sněžka (dle počasí)

Dojdeme kam dojdeme, možná na Růžohorky, možná na Sněžku. Cestou navštívíme nějaké místní horské centrum biohackerské gastronomie kde dělají borůvkové knedlíky a odpoledne se opět vrátíme do chaty. Pokud Krakonoš nedovolí, zůstaneme na chalupě a zařadíme další odborný blok.
16.00 - 18:30

Regenerace & Sauna & Volno

Určitě budeme lehce grogy (naše nohy budou) a proto si dáme chvíli oraz.
18:30 - 20:30
Honza

Koncept Hry & Efektivita + diskuze

Zkusíme si vytvořit metalearningový Koncept hry a povíme si, proč vypadá tak, jak vypadá. A to včetně všeho kolem jako dekompozice, sekvencování, výběr, questy ... Papíry či deníky + tužku si vezměte s sebou.
20:30 - 23:00

Společenský večer

Jinými slovy večeře, sauna kdo chce, povídání & diskuze. Poté večerka či tichý přesun do spodních pater.
7:00 - 9:00

Budíček & Snídaně & Půst & Trénink?

V klidu a pohodě, někdo se vyspí, někdo bude vypadat jako zombie, protože nedokázal jít včas spát. Obojí je v pohodě. Hned jak se zkulturníme, přejdeme na další část programu.
9.00 - 11.00
Honza

Biohacking & Longevity 101

Spánek, jídlo, dech, pohyb & dlouhověkost. Esenciální kroky bez složité teorie.
11.00 - 14.00

Společný oběd v terénu

V klidu dáme společný oběd někde v okolí, procházku ... poslední pokec a kolem 14 - 15 připravíme chalupu k opuštení.
+- 15.00

Pozvolný odjezd z místa činu

Čas případně ještě upřesním.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Co si vzít a nevzít. Praktické info

Počasí

Počasí je v tuto chvíli těžce odhadnutelné, uvidíme jaká bude zima 2024. Doporučuji improvizovat dle aktuální situace pár dnů před termínem. Možná bude sníh, možná bude jaro. Uvidíme!

Chalupa, spaní a vybavení

Rozvžení jednotlivých místností a postelí nalezneš přímo u webu Martina Hančila na tomto odkaze. Lůžkoviny jsou na místě. V podkroví objektu se nachází velká společenská místnost s vhodně umístěnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, varné desky, velké lednice s mrazákem, mikrovlnné trouby, varné konvice, toustovače, s velkým stolem, barovým pultem a sedací soupravou. Po obvodu této společenské místnosti jsou dveře do celkem 5 ložnic. Využít můžeme samozřejmě i saunu ve spodním patře objektu.

Co není součástí ceny?

Součástí ceny není doprava na/z místa startu & jídlo. Na chalupě je kuchyň v které je možné vařit - pozor ale na počet lidí, je nás 16, takže 24h vývar prosím nedělat 🙃.

Kde mohu zaparkovat?

Ideální je zaparkovat dole ve Velké Úpě na velkém parkovišti. Přímo u chalupy je parkovací místo tak pro 4-5 aut, ale pokud bude sníh, tak se o výjezd nahoru vůbec není dobré pokoušet. Zažili jsme velmi nepříjemné situace. Pěšky z parkoviště je to kousek, hrubě 30 minut do pozvolného kopce. Info o parkování dodám před termínem, uvidíme kdy bude konec sezóny a jaké budou ceny všech parkovišť okolo.

Jak se dostat do Velké Úpy

Pokud nejedeš autem a jedeš z hlavního směru od Prahy, tak je ideální přímý vlak do Trutnova či jakýkoliv jiný vlak do Trutnova z kterého potom navazují další spoje. Po obsazení termínu vám všem zašlu i Google dokument pro případné domlouvání spolujízdy.