Superschopnost jako dárek na celý život

Dárek nemusí být další deodorant, mobil či měkké ponožky ...
Online kurzy od metalearning.cz vydrží na celý život.

czk_icon_active  eur_icon_active

Krok 1: Vyber si grafickou podobu poukazu.

Krok 2: Jeden kurz či neomezený přístup?

Neomezený přístup
9 499 Kč
Úzkost & Panika
1 499 Kč
Pasivní příjem & Investice
4 199 Kč
Produktivita & Rychloučení
3 499 Kč
Biohacking
4 199 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Pokud chcete někomu darovat kurz v metalearning.cz, tak si stačí vybrat jak bude dárkový poukaz vypadat. Můžete si zvolit mezi dílčím kurzem nebo neomezeným přístupem ke všem kurzům a lekcím (a to i budoucím). Platbu můžete provést bezpečně pomocí platební brány GoPay, kde si můžete vybrat z celé řady platebních metod. Dárkový poukaz Vám bude společně s instrukcemi k jeho aktivaci odeslán na zadaný email ihned v okamžiku úspěšné platby. U plateb kartou defakto ihned, u plateb bankovními převody obvykle platba proběhne v rozmezí do 24 pracovních hodin.

Každý dárkový poukaz obsahuje aktivační kód, který stačí dle instrukcí na samotném poukazu využít přímo v metalearning.cz.

CO JSOU SUPERSCHOPNOSTI PRO 21. STOLETÍ?

Ve školách stále chybí. V metalearning.cz má každá z nich svůj samostatný animovaný kurz. V kurzu Investice & pasivní příjem se obdarovaný naučí spravovat hodnotově své finance, investovat, získá praktickou finanční gramotnost. Díky kurzu Produktivita & rychloučení nalezne ono klišé, práci, kterou by dělal i zadarmo. Kurz Úzkost & panika ukáže cestu skrze každodenní stres, úzkosti či paniku. O své tělo a mysl se naučí pracovat v kurzu Biohacking & zdraví.

Na každý den animovaná lekce a praktické cvičení

Zabere jen 15 minut času. Jsou jich stovky napříč kurzy a nadále se rozšiřují. Vezmeme obdarovaného za ruku a postupně mu vysvětlíme vše prakticky důležité k tomu, aby mohl v tomto století kvalitně žít.


Praxe každý den

Máme plné zuby mluvících hlav, které vysvětlují složitě teorii. Chceme, aby člověk na kterém ti záleží vše ovládal prakticky. Na každý den bude mít připravený praktický úkol. Velmi důležitý úkol.


Co myslíš?

Vyplatí se zvýšit externí hodnotu novým mobilem nebo interní hodnotu schopností na celý život? Volíme druhou možnost, externích hodnot v podobě známek, titulů, platů, nablýskaných aut máme plné kecky. Lidem chybí sebevědomí a to získají tím, že budou pracovat na své vnitřní hodnotě.

15 minut

Investice & finanční gramotnost

Finanční poradce již nebude potřeba. Akcie, p2p půjčky, etf, kryptoměny, komodity, funkce peněz, hodnotové & morální investování, tvorba "pasivního" příjmu. Vše prakticky, hodnotově, morálně. Kurz obsahuje více než 100 lekcí.

sleep graph

Produktivita & rychloučení

Šel bys zítra do práce i kdyby ti nikdo nezaplatil ani korunu? Pokud ne, tento kurz je vhodný jako první. Zvýší tvoji efektivitu, produktivitu, soustředěnost, naučíš se rychloučení a hlavně, postupně najdeš ono klišé, "práci" tvých snů. Toto není falešné lákadlo, ale realita tohoto kurzu.

metalearning

Úzkost & panika

Doby medvědů za keříčkem s borůvkami jsou fuč. V 21. století je medvěd na každém rohu. Šéf, zkouška ve škole, pohovor v práci, špatné návyky či informační zátěž. Nedílnou součástí života lidí je chronická úzkost způsobená všudypřítomnými medvědy bez možnosti regenerace. V tomto kurzu medvědy vyřešíme.

úzkost

Biohacking & zdraví

Sice víme co je to Zlatá bula sicilská, chybí nám ale základní dovednosti pro život. Jak spát? Jak jíst? Jak dýchat? Jak se hýbat? Jak se vnímat? Jak se měřit? Jak se o sebe starat?

biohacking

Video komentář ke každé lekci

Moje kreslící ruka, která bude komunikačním prostředkem odborných znalostí mezi obdarovaným a mnou není to jediné co v každé lekci spatří. Uvidíme se i ve videokomentářích popisujících moje konkrétní zkušenosti s jednotlivými postupy.


Přihlášení do kurzu

Poukaz stačí vytisknout a darovat. Obdarovaný si jedním kliknutím vytvoří svůj účet a poté aktivuje svým kódem dílčí kurz či neomezený přístup do všech kurzů v metalearning.cz.

prihlaseni do kurzu


IDnes

Rozhovor se zakladatelem metalearning.cz

Ceska televize

ČT24 - Cizí jazyky s Prectime®

Aktualne.cz

O výuce v aktualne.cz

Média

Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější k ovládnutí rychloučení a efektivní práce. Lekce připravená na každý den Ti nezabere déle, než 15 minut. Vše pochopíš jak teoreticky tak prakticky. Svoji cestu můžeš začít zdarma ihned.

Produktivita